Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
heee şimdi caktım :) ECsro files 2009 da acıldı kapandı die hatırlıyom mhtc

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
heee şimdi caktım :) ECsro files 2009 da acıldı kapandı die hatırlıyom mhtc
Ecsronun ilk adı MHTC'idi sonradan ecsro oldu optimizasyon olarak güzel dosyalar fakat bir kaç şeyler eklenirse güzel dosyalar yani öyle bakmayıp full açığı var full bug dolu diyenlere inanmayın sayılı hemen hemen sayılı bugları var exploit konusundada bir arkadaş kendine özel guard yapmış serverinde üzerine düşülürse güzel şeyler olacağını düşünüyorum şahsen. :)

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Ecsronun ilk adı MHTC'idi sonradan ecsro oldu optimizasyon olarak güzel dosyalar fakat bir kaç şeyler eklenirse güzel dosyalar yani öyle bakmayıp full açığı var full bug dolu diyenlere inanmayın sayılı hemen hemen sayılı bugları var exploit konusundada bir arkadaş kendine özel guard yapmış serverinde üzerine düşülürse güzel şeyler olacağını düşünüyorum şahsen. :)
Sadece JOP a dayalı oldugu icin kimse ugraşmıyo. Ve hastasıda cok

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Sadece JOP a dayalı oldugu icin kimse ugraşmıyo. Ve hastasıda cok
birden bire olmaz ama zamanla bir program aracılığı ile güzel eventler saglayabilirsin old servere dayalı event olarak aklımda çok şey var mesela benim

199369

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Merhaba arkadaşlar Lunixx'in paylaştığı database restore edilmiyordu ben bunu uzun uğraşlar üzerine SQL Server 2008'e yedeklemeyi başardım.
SQL server 2008'e restore edip yedeğini aldım database clean şekildedir.

Database buradan indirebilirsiniz.

Üstte verdiğim mega linkindeki bu clienti indirdikten sonra GameServer.exe %90da kalırsa. SORUNUN ÇÖZÜMÜ: Aşşagıdaki vereceğim data dosyasını çıkarıp atın sorun çözülecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 7330

199369

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Merhaba arkadaşlar Lunixx'in paylaştığı database restore edilmiyordu ben bunu uzun uğraşlar üzerine SQL Server 2008'e yedeklemeyi başardım.
SQL server 2008'e restore edip yedeğini aldım database clean şekildedir.

Database buradan indirebilirsiniz.

Üstte verdiğim mega linkindeki bu clienti indirdikten sonra GameServer.exe %90da kalırsa. SORUNUN ÇÖZÜMÜ: Aşşagıdaki vereceğim data dosyasını çıkarıp atın sorun çözülecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 7330

denise456

.
.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
u welcome thx

265410

.
.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Thanks bro for shared

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
İmzanı sevdim he, MHTC ile işim olmadı hiç. Forza VSRO! :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.