Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Mikrofon sorunu

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba,

Arkadaşlar iphone de bir sıkıntı yaşıyorum ne kadar araştırdıysam da çözmüş değilim.
Sıkıntı şu;
Whatsapp (arama özelliğinde) herhangi bir uygulamada (arama) herhangi bir oyunda (mikrofon ile çoklu konuşmalarda v.s) karşıya ses gitmiyor. Uygulamadan da açıyorum ayarlarında açık. Ama sesim gitmiyor.

İlginçtir ki , Whatsappdan ses kaydı felan atabiliyorum veya iphonenin kendi programıyla ses kayıt edebiliyorum hiçbir sıkıntı yok.
Böyle bir şeyi nasıl düzeltebiliriz?

En son hatırladığım kadarıyla iphonedeki kullanılmayan uygulamaları sil diye bir seçenek vardı ve kullanılmayanları silmişti. Acaba diyorum bunu yaptım diye bu tarafı bozmuş olabilir mi? veya bunu nasıl çözebiliriz? Konu hakkında bilgi sahibi olanlar yazabilir mi?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,634
Ödül Puanları
605
Iphonede birden çok mikrafon vardır. Ahize de yaşadığınız sıkıntıyı hoparlörde yaşamıyorsunuz muhtemelen değil mi?

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Valla hangisinde problem var anlamadım ki bende

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,634
Ödül Puanları
605
Valla hangisinde problem var anlamadım ki bende
Aramalarda sıkıntı yaşıyorum dediniz, arayın birini ve hoparlörden görüşün. Sıkıntınız normal görüşmelerde, kronik bir arıza değil ancak mutlaka bir kullanım hatası olmuştur.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Aramalarda sıkıntı yaşıyorum dediniz, arayın birini ve hoparlörden görüşün. Sıkıntınız normal görüşmelerde, kronik bir arıza değil ancak mutlaka bir kullanım hatası olmuştur.
Normal aramalardaki hoparlörde de sıkıntı yok. Sadece uygulamalarda ilginç bir şekilde sesim gitmiyor

Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
Uygulamayı silip tekrar kurup dener misin ?
Gönderirken aklıma geldi mesajı hocam galiba mikrofonu uygulamalarda etkisiz hale getirdiğin için sesin gitmiyor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.