Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü mob değiştirme

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
merhaba samarkand tüm harita alexteki 107 lv lik moblar olarak ekli ben buraya niya generalleri eklemek istiyorum fakat burdaki mobları değiştirmek istesem alexte moblarda değişecek bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Ü

Üye silindi 1104

merhaba samarkand tüm harita alexteki 107 lv lik moblar olarak ekli ben buraya niya generalleri eklemek istiyorum fakat burdaki mobları değiştirmek istesem alexte moblarda değişecek bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
Mobların Clonları mevcuttu clonlarla değiştir
misal NIYA_GENERAL_CLON olarak vardır misal öyle ekle clon yapıp mobları

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,155
Ödül Puanları
93
Anladığım kadarıyla sorunun alexde ekli olan mobları samarkandaki mobların yerine eklemişler ve sende bu mobları niya genaral olarak değiştirmek istiyorsun ve değiştirincede alexde ekli olan moblarda niya genaral olacağı için farklı bi çözüm arıyorsun ?
Aklıma gelen şu ilk önce Tab_RefTactics tablosundaki verileri silip orjinal db'den çekmeni öneriyorum fakat şöyle bir sorun yaşayabilirsin otomatik id açık olursa eğer dwTacticsID'ler otamatik olarak atanır ve triggerları bozarsın yani fgw sistemini bozarsın. Otomatik id kapatıp clean db'den veri çekip tabloya işle

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
_reftactics tablosuna gir 24200 dwtasticsID olan satırı bul ve dwobjID olan kısım normalde semerkand moblarının olması gerek dwobjID olan kısım o satırda 14924 ile başlayacak alta in dwtacticsID olan 24300 ile devam ediyor bununkini de üsttekiyle aynı yap daha sonra dwtacticsID 24400' e geçince 14925 yap yani ikişerli ikişerli yap en son yapa yapa dwtacticsID olan yer 29000 'a geliceksin ve onunki bu şekilde devam ettiğinde dwobjID si 14948 olacak
Bunu yaptığında semerkanddaki mobların eski spawnı olacak

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
_reftactics tablosuna gir 24200 dwtasticsID olan satırı bul ve dwobjID olan kısım normalde semerkand moblarının olması gerek dwobjID olan kısım o satırda 14924 ile başlayacak alta in dwtacticsID olan 24300 ile devam ediyor bununkini de üsttekiyle aynı yap daha sonra dwtacticsID 24400' e geçince 14925 yap yani ikişerli ikişerli yap en son yapa yapa dwtacticsID olan yer 29000 'a geliceksin ve onunki bu şekilde devam ettiğinde dwobjID si 14948 olacak
Yeni gördüm Niyaları eklemek istiyosan 2 şerli yazdığın dwObjID lerin hepsini niya generalin ID sini yap

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
Tab_RefTactics tablosunun içeriğini silip cleandan çeksem önceki yaptıklarım gidecek o kadar mob spawnı ekledım onlarda kaybolacak zaten otomatıkıd sorununu daha önce yaşamıştım çöp olup gitmişti db lütfen vereceğiniz cevaplar yanlış sonuçlar doğurmasın, bunun başka yolu yokmu

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
bunu hiç anlamadım hocam

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Tab_RefTactics tablosunun içeriğini silip cleandan çeksem önceki yaptıklarım gidecek o kadar mob spawnı ekledım onlarda kaybolacak zaten otomatıkıd sorununu daha önce yaşamıştım çöp olup gitmişti db lütfen vereceğiniz cevaplar yanlış sonuçlar doğurmasın, bunun başka yolu yokmu
Dostum semerkandı full niya general yapıcaksan diyorum ya 24200 olan dwtactics den başlayacaksın yanındaki dwobjID leri '3809' yapacaksın (3809 ID niya generalin) en son 29000 e kadar bunu uygulayacaksın

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,155
Ödül Puanları
93
O zaman önceki yaptıklarını kopyala bir yere daha sonra otomatik id açıp eklersin bi sıkıntı olmaz

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.