Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Mob Spawn Ekleme Destek

Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
mobspawn.jpg

Dostlar tablo olarak çıkarttım xyz ler karakterimin bulundugu yani mob spawn etmek istedigim yerler. exel ile güzel şekilde videoyu izleyerek yaptım.
ama sorun şu ki bunu hangi tabloya aktarıcam :D :D bir kaç bilgiye ihtiyacım var .s

Ben bunları Dw Caveye spawn etmek için yaptım .
mob spawn 2.jpg

Video : Paylaşım - vSro Mob Spawn Ekleme ! (Video Anlatım)

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,082
Ödül Puanları
113
bunları koyma amacın bot kullanmasınlar diye mi :D dw cave girmesinler diyemi yoksa

Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
Hayır ya :D xyz aldıgım yeri kaybetmemek için yani şöle bir kare düşün karenin 4 tarafına mob spawn. orta 2 yere mob spawn gibisinden düşün :) bunlar kımıldamadıgı için bunları spawn yerleri olarak belirledim :D yoksa eklicegim slot 109 Akerular :D
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

bunları koyma amacın bot kullanmasınlar diye mi :D dw cave girmesinler diyemi yoksa
Bu ayarladıgım kodlar ıd lerini değişip sanırım Tab_RefNest kısmına atmam gerekiyor :)

spawn.jpg

Mantık bu sanırım çok basit :D

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
18
Ekli dosyayı görüntüle 14746

Dostlar tablo olarak çıkarttım xyz ler karakterimin bulundugu yani mob spawn etmek istedigim yerler. exel ile güzel şekilde videoyu izleyerek yaptım.
ama sorun şu ki bunu hangi tabloya aktarıcam :D :D bir kaç bilgiye ihtiyacım var .s

Ben bunları Dw Caveye spawn etmek için yaptım .
Ekli dosyayı görüntüle 14748

Video : Paylaşım - vSro Mob Spawn Ekleme ! (Video Anlatım)
Slot eklerken 3 tablo ile işin var.

Refhive
Reftactics
Refnest internette anlatım videoları var. İzlediğinde kolay yaparsın.

Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
kanka şimdi asıl sorun şu ki. ben media RefNest kısmına bu slotları ekledim. bunu oyuna nasıl geçircez nereyi media ya atıcaz ?
O zaman tamam problem yok, ben sıfırdan slot ekliyorsun diye 3 tabloyu yazdım.

O zaman tamam problem yok, ben sıfırdan slot ekliyorsun diye 3 tabloyu yazdım.
DbToMedia ile çıkartıp update verdim. ama ekledigim slotlar hala gözükmüyor ekledigim yerde ?

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
18
kanka şimdi asıl sorun şu ki. ben media RefNest kısmına bu slotları ekledim. bunu oyuna nasıl geçircez nereyi media ya atıcaz ?
Refhive , refnest , reftacticlerin mediası olmaz. Sadece veritabanında değişiklik yapıyorsun, devreye girmesi için gslere restart atıyorsun

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.