Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Mob spawn rate arttırmak istiyorum. Bir kaç query denedim ama çalışmadı.

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Mob spawn rate arttırmak istiyorum. Bir kaç query denedim ama çalışmadı. Çalıştı aslında. İlk oyun açıldığında mob çok fazla oluyor ama kestiğimde moblar tekrar doğmuyor.

Mesela bu query tamamen bozuyor(Saniyeleri 2-3 olsun istiyorum ve maxspawn 10 falan yapıyorum, moblar spawn olmuyor):

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
tavsiyem tab_neft tablonu eski haline getir daha sonra bu query okut ancak 10 cok fazla
MaxSpawn en fazla 7 yap saniye 2-3 ideal oluyor. Ancak bu gs nede baglı eger tek gs isen levellere göre artım yap örnek 1-20 arası
MaxSpawn 3 yap 60-80 arası MaxSpawn 5 yap gs 2 veya 3 ise MaxSpawn 7 rahat kullanırsın 110 cap bir map kadar

Oyla 0
Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
tavsiyem tab_neft tablonu eski haline getir daha sonra bu query okut ancak 10 cok fazla
MaxSpawn en fazla 7 yap saniye 2-3 ideal oluyor. Ancak bu gs nede baglı eger tek gs isen levellere göre artım yap örnek 1-20 arası
MaxSpawn 3 yap 60-80 arası MaxSpawn 5 yap gs 2 veya 3 ise MaxSpawn 7 rahat kullanırsın 110 cap bir map kadar
Tamamdır teşekkürler

Oyla 0

ByMnkn

.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
query senin kullandıgın ile aynı ama tekrardan paylasayım. Sadece tek yapman dediklerimi uygulaman.

Kod:

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Eğer RefNest ile ilgili bilgin varsa, nerde ne yapacağını biliyorsan slotlarını şu şekilede getirebilirsin.
Homojen şekilde bir dağılım elde edersin hem mob raten düşük olur, hem stabil olur.

RefNest ile ilgili bilgin yoksa kesinlikle bulaşma.

Oyla 0

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,035
Ödül Puanları
93
Eğer RefNest ile ilgili bilgin varsa, nerde ne yapacağını biliyorsan slotlarını şu şekilede getirebilirsin.
Homojen şekilde bir dağılım elde edersin hem mob raten düşük olur, hem stabil olur.

RefNest ile ilgili bilgin yoksa kesinlikle bulaşma.
ustam burda ne demek istediniz tam oalrak açıklaya bilirmisiniz ?
Refnestte Hangi Paramı arttırmamız gerekiyor 1 noktada aynı anda 3-4 tane spawn olması için ne yapmalıyız yani ?
bu şeiklde eklemenin bize ne gibi faydası var tam oalrak onu anlayamadım

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
ustam burda ne demek istediniz tam oalrak açıklaya bilirmisiniz ?
Refnestte Hangi Paramı arttırmamız gerekiyor 1 noktada aynı anda 3-4 tane spawn olması için ne yapmalıyız yani ?
bu şeiklde eklemenin bize ne gibi faydası var tam oalrak onu anlayamadım
Bunun paramla alakası yok. Tüm mobları silip yeniden düzenleyerek eklemen gerekli homojen yapman için.
Jg Cave'de mobları içinde ayrı bir ekleme yapman gerekli aksi halde bug'a girip yoğunluk oluşturuyorlar.

Yani uzun vadeli bir iş, tüm refnest'i silip tekrar ekleme yapıyorsun.

Oyla 0

ByMnkn

.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
Bunun paramla alakası yok. Tüm mobları silip yeniden düzenleyerek eklemen gerekli homojen yapman için.
Jg Cave'de mobları içinde ayrı bir ekleme yapman gerekli aksi halde bug'a girip yoğunluk oluşturuyorlar.

Yani uzun vadeli bir iş, tüm refnest'i silip tekrar ekleme yapıyorsun.

Bence Jangan cave yi hiç açmamak en mantıklısı ben kapatıyorum çünkü hem bug olayı çok hemde yolları çok uzun oldugu için botlar çok dolanıyor bunun için clone mapler en mantıklısı alex alt kısımlarda

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Bence Jangan cave yi hiç açmamak en mantıklısı ben kapatıyorum çünkü hem bug olayı çok hemde yolları çok uzun oldugu için botlar çok dolanıyor bunun için clone mapler en mantıklısı alex alt kısımlarda
Bug'u radius kontrolü sağlayıp çözebiliyorsun, gereksiz görülürse kapatılabilir bu kolay çözüm yolu, clone map'lerde mevcut ama kullanmak isteyen kullanabilir. Emek server'lar için ya clone, clone yoksa cave mecbur.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.