Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Moderatör Alımlarımız AÇIK!

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Forum sitemiz her geçen gün büyümekte ve üyelerimize yardım etmek için gönüllü ekip arkadaşı aramaktayız.

Aşağıdaki forumu doldurarak, özel bir panelde başvurunu yönetim ekibinin oylamasına sunulacak ve 3 gün sonunda karar size bildirilecektir.

Moderatör arkadaşların düzenli bir şekilde forumu takip etmesi, bölümlerdeki genel düzeni sağlaması gerekmektedir.

Genel olarak bir moderatörlük isteğinin onaylanması şu şartlara bağladır;
kişinin forumla ilgisi, verdiği cevaplar, paylaştığı içerik ve kalitesi.

Moderatör Başvuru Formu
Moderatör alım şeklimiz değişti.

Bundan sonra başvuracak arkadaşların, Moderatör Başvuru Formu doldurması gerekmektedir.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Yetkilerden önemli düzenleme yapılacaktır.
Yetki verilip görevini ifa etmeyen herkesin yetkisi alınacaktır.
Yönetim kadrosunda yeni genç, dinamik, ilgili arkadaşlara fırsat verilecek ve forum içi aktifliği artıracak kişilere fırsat verilecektir.

Lütfen başvuru yapmadan evvel, bir faydanızın olup, olmadığını kontrol edin öyle başvurun.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
@Chef ve @trukafatsum 'a yeni görevlerinde başarılar dilerim.

Arkadaşlar Niva Online'de Supporter olarak görev aldılar, forum kısmını hareketlendirme ve oyuncu iletişimleri konusunda yetkililer.

Aynı zamanda artık forum yetkililerimiz ikiside.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
@Chef Niva Online Supporteri ve Streameridir. Bundan sonra da bize bilgisiyle forumda yardımcı olacak.

@newstar Moderatörlük rütbesi verilmiştir. Kıymetini bildiği sürece, önün açık. Bana göre en fazla hakkedenlerden biri sensin. :)

N

NaXSobi

Merhabalar
VSRO Edit , Grafik Bölümünde Moderatör alımınız devam ediyorsa yer almak isterim .

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Merhabalar
VSRO Edit , Grafik Bölümünde Moderatör alımınız devam ediyorsa yer almak isterim .
Alımlarımız devam ediyor, bir süre daha kendinizi gösterin. Sonrasında bir ilk sayfadaki başvuru formunu doldurup gönderin, değerlendirme yapalım. ☺️