Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Mükemmel Film Önerisi

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
Alınan Beğeni
615
Ödül Puanları
113
Merhaba arkadaşlar bilim kurgu'ya merak saran veya izlemekten zevk alacagınız bir film önerisinde bulunuyorum .

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
The100 netfilxte Harika bir dizi ?

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sevmedim yabancı fantastik dizi önerisi olan varsa tavsiye versin the flash tarzı arrow sevmem supergirl gibi de olabilir ?

+1 katiliyorum en az 10 defa izledim yine bikmadim.

2.film onerisi benden "dünya savasi Z "

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Bilim kurgu manyağı olarak önerdiğiniz film çok iyi..
Ama eğer bilim kurgu hayranıysanız seri Şeklinde dizi söyleyebilirim gerçekten izlemediğiniz için pişman edecek bir dizi. Bu seri şeklinde ve senesine göre insana çok fazla şey katıyor. İlk başları çok iyi sayılmaz çünkü alışılmadık bir konusu var. Fakat izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum;
Stargate SG1
Stargate Atlantis
Ve diğer serileri..
İzleyin gerçekten size bir bilim kurgu dizisinden alabileceğiniz her şeyi verecek size..

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
Alınan Beğeni
615
Ödül Puanları
113
Bilim kurgu manyağı olarak önerdiğiniz film çok iyi..
Ama eğer bilim kurgu hayranıysanız seri Şeklinde dizi söyleyebilirim gerçekten izlemediğiniz için pişman edecek bir dizi. Bu seri şeklinde ve senesine göre insana çok fazla şey katıyor. İlk başları çok iyi sayılmaz çünkü alışılmadık bir konusu var. Fakat izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum;
Stargate SG1
Stargate Atlantis
Ve diğer serileri..
İzleyin gerçekten size bir bilim kurgu dizisinden alabileceğiniz her şeyi verecek size..
Her gece 1 adet serisine bakacagım teşekkür ederim güzel yorumunuz için .

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Size bir site önereyim, gayet temiz ve kalteli filmler var. Belki aranızda bilen vardır,