Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü New Dungeon

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar yeni gelen Frozen Tower dosyalarını bulabilen var mı? Ya da iSro'dan veya TaiwanSilkroad'dan nasıl çekebiliriz? Bilen biri anlatabilir mi yada çekerse konu olarak paylaşabilir mi?

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar yeni gelen Frozen Tower dosyalarını bulabilen var mı? Ya da iSro'dan veya TaiwanSilkroad'dan nasıl çekebiliriz? Bilen biri anlatabilir mi yada çekerse konu olarak paylaşabilir mi?

Bu map @MeGaMaX 'ın kendi çalışması, herhangi bir official fileste mevcut değil.

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Başka bir forum sitesinde paylaşılmış. Taiwan ve iSro'da var diyorlar.

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Ya da kendisi paylaşabilir mi dosyalarını bizimle?

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Başka bir forum sitesinde paylaşılmış. Taiwan ve iSro'da var diyorlar.

Paylaşacağını düşünmüyorum zira topluluğun çalışmalarını alarak kullanmasından hiç hoşnut değil. Herhangi bir fileste yok o mapler var diyenler element uyduruyor :D

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Paylaşacağını düşünmüyorum zira topluluğun çalışmalarını alarak kullanmasından hiç hoşnut değil. Herhangi bir fileste yok o mapler var diyenler element uyduruyor :D

Sailo-R indirdim adam nasil sifrelemisse bir turlu acamadim pk2 leri

Q

quantizz

mevcut haritaları verimli kullandınız da yenisi kaldı değil mi arkadaşlar.

kusura bakmayın da daha arabia haritasını orjinal şekilde benden başka çalıştıran yok.

vsro,twsro veya csro-r (trigger sistemleri destekleyen) dosyalarda bir çok yenilikçi şeyler eklenebiliyorken saçma sapan sevdalar peşine kendinizi yoruyorsunuz

odundan bozma yapılar ile harita yapmak mesele değil. Örnek Shambala; joymax ekledi 4 tane klon harita ne özelliği var, ne kadar verimli kullanılıyor, hiçbirinin anlamı yok.

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
mevcut haritaları verimli kullandınız da yenisi kaldı değil mi arkadaşlar.

kusura bakmayın da daha arabia haritasını orjinal şekilde benden başka çalıştıran yok.

vsro,twsro veya csro-r (trigger sistemleri destekleyen) dosyalarda bir çok yenilikçi şeyler eklenebiliyorken saçma sapan sevdalar peşine kendinizi yoruyorsunuz

odundan bozma yapılar ile harita yapmak mesele değil. Örnek Shambala; joymax ekledi 4 tane klon harita ne özelliği var, ne kadar verimli kullanılıyor, hiçbirinin anlamı yok.

Arabia zamninda eklemistim hatta o guney kapisi dahi fixlemistim orda bazi regionID eksikligi vardi onuda fixlemistim.ama herseyi yapmistimda arabian quest eklemesini yapmistim hatta eklemistim orginal questlerini ama gorev alininda dc veriyordu galiba 110+ quest desteklemiyor vsro

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.