Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım New Pet ivysaur

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Merhaba arkadaşlar sizlere blenderde oyundaki bir pet uzerine editlediğim pokemon ivysaur petini paylaşmak istiyorum isteyen indirip serverinde deneyebilir yada kullanabilir iyi gunler.
PET'e SES DOSYASI EKLENEREK GÜNCELLENMİŞTİR.
download linki Alttadır...
Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,891
Ödül Puanları
113
resim harici video ekleme şansın varmı a butondaki pet action'una basınca yaptığı hareketleri.

Dorth

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
oyundaki tavşan animasyonu blenderda ban dosyasını açmak zor o yüzden var olan ban dosyaları kullanılıyor :)

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
oyundaki tavşan animasyonu blenderda ban dosyasını açmak zor o yüzden var olan ban dosyaları kullanılıyor :)
jellybiltz kodlamasini yapmis blenderde butun hepsini aciyor iskeleten tut animasyona kadar ama paylasmiyor kod yazmayi bilsem bende aktarirdim blendere acik kodlari paylasilmis saten :D

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,891
Ödül Puanları
113
jellybiltz kodlamasini yapmis blenderde butun hepsini aciyor iskeleten tut animasyona kadar ama paylasmiyor kod yazmayi bilsem bende aktarirdim blendere acik kodlari paylasilmis saten :D
wickedwitch'ten nasıl olduysa elde etti dosyaları yapıp kullanıyo kendisi artık :D bi ara githubta dediğin gibi ekliydi public'ti private yaptı dosyayı :D

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
wickedwitch'ten nasıl olduysa elde etti dosyaları yapıp kullanıyo kendisi artık :D bi ara githubta dediğin gibi ekliydi public'ti private yaptı dosyayı :D
elbet o dosyalarıda birgun paylasan bırı olcak sonra blenderda daha guzel seyler yapıcaz :D olmadı parqa verıp blender kodu yazdırcan bms bsk ban ıcın saten kaynak kodları var gıthubda :D

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,760
Ödül Puanları
213
Pokêmon mu bu ? Teşekkürler.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
elbet o dosyalarıda birgun paylasan bırı olcak sonra blenderda daha guzel seyler yapıcaz :D olmadı parqa verıp blender kodu yazdırcan bms bsk ban ıcın saten kaynak kodları var gıthubda :D

sana tek tavsiyem boş işlerle uğraşma benim gibi uzun vadede seni daha iyi yerlere getirebilecek işlerle uğraş mesela herşeyi sil ve c# a başka vsro 1.188 clean üzerinde birşeyler yapmaya çalış ilerle ve ayrıca böyle birşeyi satın almak istiyorsan 5k$ a bile dosyalarımı satmadım,ayrıca bu dosyaların paylaşılması son derece sakıncalı silkroadın biten itibarını dahada yerin dibine sokar bazı arkadaşların yaptıkları modeller ile oyunun alakası yok he ben çok iyi yapıyorum demiyorum ama en azından bir hayalim vardı ve yıllarca uğraştım yaptım tek başıma .son hayalim iste silkroad'ı unrealde yeniden yapmak .efp dosyasıylada işim bitince oraya başlıcam uzun bir serüven beni bekliyor(bu arada bu video reklam amaçlı değil,siledebilrisiniz)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.