Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü npc ekleme hatası

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
arkadaşlar merhaba. npc eklerken bu şekilde bir hata alıyorum rastlayan veya cözumunu bilen yardımcı olabılırmı
Ekran Alıntısı.PNG pc

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
Programla ekliyorsanız, çıktıları direkt patch mi attınız ?

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
Peki daha önceden bir npc ekleme denemeniz oldu mu ?
Olduysa komple değişecek klasörü içinde txtler kaldı mı ?
Daha önceden npc eklenmişse ve orada çıktılar varsa öncesinden... o çıktıların üzerine yazıyor yeni npcyide.. txtler içinde fazla satır olunca da çakışıyor. o programı ilk kullandığımda başıma gelen olayı paylaştım :)

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
yok hocam ö

ncesinde txt leri cıkarmıyordu oyle beklıyodu ıd lerı oto yapmak gerekıyormus onu yaptm sonra ydeği yukledim hem medıa hemde dbye sıfırlamak amaclı npc programında npcler oluşturuldugözukuyor ama sunucuyu acarken bu hatayı verıyor ilk defa kullandım ama vıdeoyu izleyerek yaptım ne yapılıyorsa birebir yaptım hatta ilk hatayı aldığımdada @EfsaneSro yardımcı oldu ıd lerı oto yapmam ıcın sonra txtler cıktı medıayı cıkarıp altlarına yapıştırdm ama game ve shar acılmadı hata verdı

hatanin resmini koyarsaniz Shard manager ve game server filesteki cozume daha cabuk ulasiriz iyi forumlar

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
resim olarak yukarıya ekledım hocam dump dosyası kapılı olduğu için göremiyorum

refobjechar shard database den bakin en sonra eklediginiz var ise idleri bir kontrol edin cakisma ola bilir ayni id ise kendiniz id vermeyi deneyiniz

Oyla 0
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
sorun çözulmuştur. hata şu şekilde refobjcommon link konumuna 1 olarak eklenmiş. refobjchar kısmındakı ıd orada olmadığından hata verıyormuş lınk kısmına ıd ekleledım ve sorun cözüldü.
Aynı hatayı bende alıyorum tam olarak nasıl çözdünüz.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.