Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü npc itemleri blue kaldırma

Alınan Beğeni
446
Ödül Puanları
63
kullandığım db'de npc itemleri sun+5 fb statlar %100 olarak veriyor birkaç querly buldum fakat magparam eksik, elinizde querly varmı veya nasıl yapacağımı anlatırmısınız

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
kullandığım db'de npc itemleri sun+5 fb statlar %100 olarak veriyor birkaç querly buldum fakat magparam eksik, elinizde querly varmı veya nasıl yapacağımı anlatırmısınız
Npcye full blue ekleme query kodun varsa o kodlarin hepsini 0 yaparak yapabilirsin ben telefondan yaziyorum pcde olsaydim atardim o mantikla yola cikabilirsin kardesim. İslem yapacagin tablo ise
RefScrapOfPackageItem

Oyla 0
Alınan Beğeni
446
Ödül Puanları
63
anladım magparam numaralarını komple sıfırlayacagım, aynı işlemi .txt dosyasındada yapıp deneyeceğim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@İnternational söylediğin gibi magparam değerleri 0 yaptım daha sonra mediadada aynısını yaptım sorunsu oldu teşekkürler

peki iç değerlerini nasıl düzenleyebilirim onlarda %100 , 0 yapcam

aynı tablo üzerinde variance'yi düzenleyerek iç değerleri %0 yaptım tekrardan teşekkürler @İnternational

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
anladım magparam numaralarını komple sıfırlayacagım, aynı işlemi .txt dosyasındada yapıp deneyeceğim

@İnternational söylediğin gibi magparam değerleri 0 yaptım daha sonra mediadada aynısını yaptım sorunsu oldu teşekkürler

peki iç değerlerini nasıl düzenleyebilirim onlarda %100 , 0 yapcam

aynı tablo üzerinde variance'yi düzenleyerek iç değerleri %0 yaptım tekrardan teşekkürler @İnternational
Rica ederim 🙂🙋

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.