Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Npc İtemlerini Alış ve Satış Fiyatı

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Merhaba vSro Npc itemlerini aşağıdaki kod ile 1 Gold yaptım, fakat alışta gine normal fiyatından alıyor satarken 1 gold satıyor.
Kod bu acaba yanlış sutunları mı güncelledim.

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
_RefPricePolicyOfItem 'den Cost kısımlarını 1 yapman gerekiyor alış fiyatlarının değişmesi için.

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
_RefPricePolicyOfItem 'den Cost kısımlarını 1 yapman gerekiyor alış fiyatlarının değişmesi için.
Merhaba çok teşekkürler sorunu çözdüm, sadece bir sorum daha olacak, yukarıdaki kodda dg kullanmadım % kullanmam _A olması sadece npc için mi geçerlidir ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
SQL:

Hocam şu şekilde yaptım npc lerde sorun yok ama işte 9 dg üstü itemlerde de olmuşmudur ve mobtan düşen atıyorum 24 lük weaponda aynı şekilde oldu oda 1 gold satıyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
SQL:

Hocam şu şekilde yaptım npc lerde sorun yok ama işte 9 dg üstü itemlerde de olmuşmudur ve mobtan düşen atıyorum 24 lük weaponda aynı şekilde oldu oda 1 gold satıyor
Bu sekilde tum DG ler 1 gold oluyor o yuzden eski yedegi yukleyip sadece 1*9 DG arasi icin tasarlayacagim kodu Tesekkurler kilit olabilir konu.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.