Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü npc taşıma

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
herkese selam ben dw deki npc yi jangana taşımak istiyorum daha öne çok sayıda taşıdım fakat şimdi query yi okutuyorum karakter nicki npc ismi herşey okey fakat kodu okutunca (0 row(s) affected) diyor commondan service 1 sorun nerde çözemedim

Ü

Üye silindi 1104

herkese selam ben dw deki npc yi jangana taşımak istiyorum daha öne çok sayıda taşıdım fakat şimdi query yi okutuyorum karakter nicki npc ismi herşey okey fakat kodu okutunca (0 row(s) affected) diyor commondan service 1 sorun nerde çözemedim
bu programla denermisin birde kadirin yapmış olduğu npc taşıma özelliği mevcut belki çalışır

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
hocam böyle programlar kullanmıyorum bunu daha önce yapıyordum şu lanet desing ayarlarıyla oynadım ondan sonra bu hale geldi çalışan şey çalışmaz oldu :mad:

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
947
Ödül Puanları
214
Taşıyacağınız bu npc nin daha önceki yedeklerinizde var ise yedeği geri yükleyip Tab_RefNest tablosundan ilgili stunu çekip şuanki db' ye ekleyip oradan tekrar taşıyarak sorunu çözebilirsiniz, otomatik ID 'yi kapalı tutmayı unutmayın , yapamazsanız özelden yazın yardımcı olayım.

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Linke tıklayarak nasıl yapıldığını öğrenir ve programlara ihtiyaç duymazsın. Nasıl olsa elinin altın da program olmayabilir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Merhaba Hocam Npc yi Cekmek istedigin Yere Bir Char Bırak Oyundan Cık Ve Shard Db den Charın x y z leri Tab_RefNest Tablosundan Npc Id Bul Charın x y z yi gir gameserver reset at işlem başarılı Olur.

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
Taşıyacağınız bu npc nin daha önceki yedeklerinizde var ise yedeği geri yükleyip Tab_RefNest tablosundan ilgili stunu çekip şuanki db' ye ekleyip oradan tekrar taşıyarak sorunu çözebilirsiniz, otomatik ID 'yi kapalı tutmayı unutmayın , yapamazsanız özelden yazın yardımcı olayım.
valla hocam hangi konuda yazacağımı şaşırdım akıl akıldan üstündür diye boşa dememişler,neste tablosuna işlediğim kodları resmen görmüyordu db yi eski halinden alıp ekledım sonrası query yeni bölgeye geçtim şıpp die oldu valla ne kadar teşkkür etsem azdır. @iMonarch , yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.