Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü NPC'deki itemleri toplu halde fiyat ve değerlerini belirleme

Fury

Professional Graphic Designer
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
Merhaba arkadaşlar,

NPC'deki itemlerimin sadece 1-2-3-4-5-6-7-8dg olan itemleri SOS+5 , STR+İNT Blue'lu alış ve satış fiyatını 1gold yapmak istiyorum.

birde 9 dg olan itemleri NPC +5 Blue'lu normal alış satış fiyatından eklemek istiyorum.

Bu ikisi için QUERY elinde olan varsa bu şekilde düzenleyip yazabilirmi. Herkes için kolaylık olacaktır bu ihtiyacı olanlar kodun üzerinden düzenleme yapabilir. Şimdiden teşekkürler :)

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
Merhaba arkadaşlar,

NPC'deki itemlerimin sadece 1-2-3-4-5-6-7-8dg olan itemleri SOS+5 , STR+İNT Blue'lu alış ve satış fiyatını 1gold yapmak istiyorum.

birde 9 dg olan itemleri NPC +5 Blue'lu normal alış satış fiyatından eklemek istiyorum.

Bu ikisi için QUERY elinde olan varsa bu şekilde düzenleyip yazabilirmi. Herkes için kolaylık olacaktır bu ihtiyacı olanlar kodun üzerinden düzenleme yapabilir. Şimdiden teşekkürler :)

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Fb+5 yapmak için bu kodu kullanabilirsin.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
teşekkürler :) bu sadece tüm itemleri fb+5 mi yapıyor satış fiyatlarını 1gold yapabilirmiyiz?

_RefObjCommon sellprice değeri satış fiyatını belirler kodun update kısmını düzenleyerek yapabilirsin.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Bende Spare yazan haline talibim. :D :love:

Fury

.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
_RefObjCommon sellprice değeri satış fiyatını belirler kodun update kısmını düzenleyerek yapabilirsin.
sellprice kısmında hepsi 1 gold satış değeri ama yine npc fiyatıyla satıyor 1golddan satmıyor :/

Fury

.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
Mediaya geçirdiniz mi queryi okuttuktan sonra?
geçirdim sanıyordum geçirmemişim o txt hariç diğerlerini geçirmişim ama şöyle birşey var db to media çıkarmıyor refobjcommon' u.. onu nasıl çıkarıcam? @Spare imzan aklımda uygun bir zamanımda hemen yapıcam :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.