Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü NPC'deki Tittle Scroll Sorunu...

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar kolay gelsin oyun içinde NPC'de mevcut olan tittle scrolları alıp kullanabiliyorsun, karakter ışınlanıyor fakat yazması gereken scroll ismi görünmüyor. Düzeltmek için ne yapmam gerekiyor ? Teşekkürler..

Ü

Üye silindi 3096

Arkadaşlar kolay gelsin oyun içinde NPC'de mevcut olan tittle scrolları alıp kullanabiliyorsun, karakter ışınlanıyor fakat yazması gereken scroll ismi görünmüyor. Düzeltmek için ne yapmam gerekiyor ? Teşekkürler..
yanlış yazmışsındır ID'leri veya _AddLogitem deki prosedürlerin bozuktur dene teker teker
nasılsa prosedürsel işlemlerde sv kapatıp açman gerekmiyo kodu güncelle ardından return çek dene oyunda

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Bununla ilgili kurulum videosu veya paylaşımı var mı acaba bana daha iyi olacak ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Texdata_Object’i demek istedi sanırım ?
Aradaki param boşluğunu kontrol et.
Param boşlukları sorun değil gibi baktım aynı diğerleri ile burada hiç bir scroll çalışmıyor. yani kullanıyorsun karakter ışınlanıyor fakat nick isim çıkmıyor. yani önceden clientte bulunan tittle scroll bunlar. Sonradan eklediğim değil.

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Db de sorun olduğu için yapamadık. @Wolwec'e ayrıca teşekkür ediyorum yardımları ve tavsiyeleri için. Kolay gelsin herkese.

Oyla 0
V

V4N_HELLSING

Sorunu çözüme ulaştırmak için bekleyecekmisin.
Yoksa yeni bi Db ile devam edeceksen başlığı düzeltildi olarak değiştireceğim.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Prosedür çalışmıyor. Türlü türlü şeyler eklenmiş oyuna hali hazırda olan 70 küsür title scroll var. Bir tanesine prosedür ekledim olmadı. Scroll yapıp prosedürünü ekledik yine olmadı. Title eklenişinde bir problem veya başka bir şey olabilir. DB açılırken de hatalar ve uyarılarla çalışıyor.
Bende arkadaşa bunla vakit harcamayıp, sıfırdan kendine ait bir db yapmasını istedim.

Bugun çekebilirsem title scroll yapım videosu çekebilirim.
İyi forumlar.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.