Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Old Mainpop Hakkinda

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaslar. Asagidaki gorsellerde goruldugu uzere birisinde akademi butonu tamamen kapali. Ben de akademi ve quest butonlarini tamamen kaldirmak istiyorum. Yardimlarinizi bekliyorum. Simdiden yardimci olan herkese tesekkur ederim.

9Txffab.png jq0pg.jpg

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93
Alttaki ss sanırım ecsro dosyalarından, akademi yok iken. Vsroda bunun kolay kaldırılabileceğini sanmıyorum, kaldırılırsa bile yerinde boşluk olur muhtemelen. Otomatik boyutlandırma/yerleştirme yoktur gibime geliyor.

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Evet ecsro dosyalarindan bir gorsel. Peki, quest, akademi ve karakter ekranini diger pencereler ile ayni yerde(sag tarafta) acilmasini nasil saglayabilirim? Ekstradan quest ekranininda yeni quest penceresini cagirmasini istiyorum yoksa ici bosluklu gorunuyor. Bilginiz var midir acaba?

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93
Sağda açılması için gerekli codecave'i epvpde paylaşmıştım. Quest penceresi için de codecave gerekli.

Maxiguardda oldpop dediğiniz şekilde çalışıyor bu arada.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.