Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Görsel Anlatım One Click SQL Database Restore

Alean

.
.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba , bugün sizlere SQL üzerinden database restore işlemi yapmak yerine daha hızlı ve pratik olarak tek tık ile nasıl databaseyi restore yapabileceğimizi anlatacağım.Biliyorsunuz Vsro'da yedeğin önemi çok büyüktür , geri dönüşü zor olan veya olmayan bir çok hata yaptığımızda bir gün içerisinde birden fazla yedeğe dönmek zorunda kalabiliyoruz.Bu işlemi bir çok arkadaş zaten biliyordur ama hem yeni başlayanlar hemde bilmeyenler için işini oldukça kolaylaştıracaktır.​
[Gizli İçerik]
Yararlı bir içerik

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Merhaba , bugün sizlere SQL üzerinden database restore işlemi yapmak yerine daha hızlı ve pratik olarak tek tık ile nasıl databaseyi restore yapabileceğimizi anlatacağım.Biliyorsunuz Vsro'da yedeğin önemi çok büyüktür , geri dönüşü zor olan veya olmayan bir çok hata yaptığımızda bir gün içerisinde birden fazla yedeğe dönmek zorunda kalabiliyoruz.Bu işlemi bir çok arkadaş zaten biliyordur ama hem yeni başlayanlar hemde bilmeyenler için işini oldukça kolaylaştıracaktır.​
[Gizli İçerik]
teşekkürler

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
[QUOTE = "tylu, post: 50022, member: 4447"]
Hello, today I will tell you how to restore the database faster and more practically with a single click instead of doing database restoration over SQL. Many friends already know this process, but it will make it very easy for both beginners and those who do not.​
[Hidden Content]
[/ QUOTE]

Ashcha

.
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşekkürler hocam

Ashcha

.
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Hocam rica etsem bana pk2 editör için yardımcı olabilir misiniz ? Biraz acemiyimde ingilizce medya dosyasını çıkartamadım ve internettede bununla iligi bir yazı ve videoda bulamadım pek.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Hocam rica etsem bana pk2 editör için yardımcı olabilir misiniz ? Biraz acemiyimde ingilizce medya dosyasını çıkartamadım ve internettede bununla iligi bir yazı ve videoda bulamadım pek.
Yardımcı olurum da tam olarak ne yapmak istiyorsun ?