Tanıtım OneWay-140 Cap-140 Skills-SkyTemple-Drop Sistem-Upgrade Sistem-Job Buff-PLAY TO WİN !

XRIME

.
24 Ağu 2019
58
8
26
istanbul
hocam kolay gelsin inşallah başlıyorum sistem çok güzel beğendim 1 2 düzenleme istiyorum kale savaşların da pet pasif olsun atack veya toplayıcı pet ıp limit pc ve modem girişi 2 olsun kale ye kendimden biliyorum buf pt yapar girerim kaleye kimse kesemez beni :) tr de 130 140 cap herkez yapamıyor db yi skiller buglu oluyor özellikle sword yatır batır skillerin de delay oluyor 2.ci batırları vurmuyor
Merhaba,hocam öncelikle değerli yorumun için teşekkürler. KALE savaşlarında ATTACK petler ile kalede gezemeyeceksiniz ve işlev görmeyecektir. YATIR batır konusuna geldiğimizde ise SKİLL dizaynı ve işleyişi KSRO,ISRO sistemi ile neredeyse birebir kopya olarak tanımyalabilirsiniz.Bizim sistemde Bicheon kullanan karakterinizde YATIR vurduktan sonra 1. skill batırı 2 vuruş yapar
2. yatır skilini vurduğunuzda ise sadece tek vuruşu damage olarak işlev görecektir yani toplamda 1 yatır vurduğunuzda 3 batır attack işlemi gerçekleşir.(Çok seri davranırsan eğer 4 batırında damage vurduğunu görebilirsin tamamen karakterin ayakta olması ile alakalı bir durum)Bunun sebebi ise karakterin ayağa kalkmış olmasından kaynaklıdır karakter ayakta iken batır skili yemesi ayrı bi bug olarak algılanırdı.Kale savaşında 1 karakter ile oynayabilirsiniz.

3 Eki 2019
1
3
27
K.Maraş/Elbistan
güzel bir sistem değişik bir sistem tebrik ederim sizi ama kafama takılan bişey var bir çok 140 cap sw gördümbirçoğu 140 casp skiller var diyip çoğunda 130 luk skiller vardı umarım sizin sw de 140 cap skiller 140 capta açılan skillerdir

XRIME

.
24 Ağu 2019
58
8
26
istanbul
güzel bir sistem değişik bir sistem tebrik ederim sizi ama kafama takılan bişey var bir çok 140 cap sw gördümbirçoğu 140 casp skiller var diyip çoğunda 130 luk skiller vardı umarım sizin sw de 140 cap skiller 140 capta açılan skillerdir
Merhaba,hocam öncelikle değerli yorumunuz için teşekkürler.Skiller konusuna gelince KSRO,İSRO skilleri aktif konumda yani birebir 140 CAP skilleri mevcut.

Üst Alt