Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Orjinal Silkroad Bot Hakkında

• Konbuyu başlatan Üye silindi 2299
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 2299

Merhabalar orjinal silkroad'da Bot yasakmı misal sbot phbot ücretli olanı ? ayrıntılı anlatır mısınız ?

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
WTS Ch Character Full Str Glaive 122Lvl legend 14dg set 15dg glaive +9 Server Hermes Pm Bro

Ü

Üye silindi 2299

WTS Ch Character Full Str Glaive 122Lvl legend 14dg set 15dg glaive +9 Server Hermes Pm Bro
Teşekkür ederim ben çar istemedim sadece phbot veya sbot paralı alınan botlarla oyun oynanabiliyormu onu istedim 7-8 tane çar buldumda yabancılardan soyacam o yüzden lazım :D

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Bot kullanirsin sıkıntı yok vip buff olursan loginde beklemezsin botu daha aktif kullanabilirsin

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
her zaman yasaktı zaten isroda bot. banlanan görmedim ama en aktif zamanlarında bile

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Teşekkür ederim ben çar istemedim sadece phbot veya sbot paralı alınan botlarla oyun oynanabiliyormu onu istedim 7-8 tane çar buldumda yabancılardan soyacam o yüzden lazım :D
Ewet isroda parali olan sbot ve phbot la oyun oynanabiliyor girişte yada oyunda herhangi sıkıntı oluşturmuyor

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
her zaman yasaktı zaten isroda bot. banlanan görmedim ama en aktif zamanlarında bile
O yasak öncedendi şimdi bot yasak değil diyemedikleri gibi, bot yasak da diyemiyorlar.
Diyemezler de zaten. Kendileri buna bilerek izin vermek zorunda. Silkroad'ı Amerikaya satmadan önce ki bir kaç gm'nin yazılımlardan bahsedip, "bot kullanımı yasak" demesine getirdiği için herkes kullanmaya korkmuştu.
Şimdiki gm lerin bu tip bir şeye asla karışabileceğini düşünmüyorum.
Sorunun cevabına gelecek olursak. Serbest Bot kullanımı kesinlikle yasak değil. Bir aralar da VIP olmayana (silk alınmayan çarlar v.s) kısıtlama getirip banlanıcak dediler. Evet oldu bir çok kişi ban yedi. Fakat sonra ne oldu? Joymaxın başı ağrıdı yapılan sözleşmeler geldi sanırım akıllarına banlanan çarları (benim çarımda dahil) tekrar geriye açmak durumunda kaldılar..
O yüzden şuanda isroda hile kullanımı tespit edilmediği sürece banlanma riskin hiç yok.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.