Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Orjinal Silkroad Bot Hakkında

• Konbuyu başlatan Üye silindi 2299
  • Başlangıç tarihi
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
O yasak öncedendi şimdi bot yasak değil diyemedikleri gibi, bot yasak da diyemiyorlar.
Diyemezler de zaten. Kendileri buna bilerek izin vermek zorunda. Silkroad'ı Amerikaya satmadan önce ki bir kaç gm'nin yazılımlardan bahsedip, "bot kullanımı yasak" demesine getirdiği için herkes kullanmaya korkmuştu.
Şimdiki gm lerin bu tip bir şeye asla karışabileceğini düşünmüyorum.
Sorunun cevabına gelecek olursak. Serbest Bot kullanımı kesinlikle yasak değil. Bir aralar da VIP olmayana (silk alınmayan çarlar v.s) kısıtlama getirip banlanıcak dediler. Evet oldu bir çok kişi ban yedi. Fakat sonra ne oldu? Joymaxın başı ağrıdı yapılan sözleşmeler geldi sanırım akıllarına banlanan çarları (benim çarımda dahil) tekrar geriye açmak durumunda kaldılar..
O yüzden şuanda isroda hile kullanımı tespit edilmediği sürece banlanma riskin hiç yok.
Sadece ip.limit var 4 oda o.kadar çok şey yapmıyorlar modemi aç kapat gene giriyorsun oyuna

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Ücretli botları kullanabilirsin iSro'da en çok kullanılan bot ise bildiğin gibi sBot'tur.

Silkroad tamamen pay2win olduğu için silk almadan botu kullanırsan banlanma riskin artar.
Ama 200-300 TL'lik silk alırsan sorunsuzca kullanabilirsin.

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
O yasak öncedendi şimdi bot yasak değil diyemedikleri gibi, bot yasak da diyemiyorlar.
Diyemezler de zaten. Kendileri buna bilerek izin vermek zorunda. Silkroad'ı Amerikaya satmadan önce ki bir kaç gm'nin yazılımlardan bahsedip, "bot kullanımı yasak" demesine getirdiği için herkes kullanmaya korkmuştu.
Şimdiki gm lerin bu tip bir şeye asla karışabileceğini düşünmüyorum.
Sorunun cevabına gelecek olursak. Serbest Bot kullanımı kesinlikle yasak değil. Bir aralar da VIP olmayana (silk alınmayan çarlar v.s) kısıtlama getirip banlanıcak dediler. Evet oldu bir çok kişi ban yedi. Fakat sonra ne oldu? Joymaxın başı ağrıdı yapılan sözleşmeler geldi sanırım akıllarına banlanan çarları (benim çarımda dahil) tekrar geriye açmak durumunda kaldılar..
O yüzden şuanda isroda hile kullanımı tespit edilmediği sürece banlanma riskin hiç yok.
Amerika'ya satma olayı nerden çıktı? Sadece sunucuları Amerika ve Avrupa ya taşındı diye biliyorum, yoksa satılma olayı falan yok. Sadece JC Planet diye bir şirket Joymax ile ortak oldu.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Ücretli botları kullanabilirsin iSro'da en çok kullanılan bot ise bildiğin gibi sBot'tur.

Silkroad tamamen pay2win olduğu için silk almadan botu kullanırsan banlanma riskin artar.
Ama 200-300 TL'lik silk alırsan sorunsuzca kullanabilirsin.
Hayır o şekilde işlemiyor. Önceden beri alınmış bir silk miktarı var ise sistem bunu silk alıyor diye görüyor yani sen ayda yılda bir kere 50 silk çeksen de bot kullanabilirsin

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Amerika'ya satma olayı nerden çıktı? Sadece sunucuları Amerika ve Avrupa ya taşındı diye biliyorum, yoksa satılma olayı falan yok. Sadece JC Planet diye bir şirket Joymax ile ortak oldu.
Oyun joymaxındı zaten. JCPlanete sattılar tüm haklarını

Alınan Beğeni
556
Ödül Puanları
93
Hayır o şekilde işlemiyor. Önceden beri alınmış bir silk miktarı var ise sistem bunu silk alıyor diye görüyor yani sen ayda yılda bir kere 50 silk çeksen de bot kullanabilirsin

Silk almazsan gunde max 2 kere oyuna girme hakkin oluyor...

Son düzenleme:

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
k.bakma klavyenin azizliği :) Silk almazsan gunde max 2 kere oyuna girme hakkin oluyor
Silk uzun zamandır almıyorum ama günde 2 den fazla giriyorum isro oynuyorum boş vakitlerimde ayrıca isroda günde en fazla iki kere felan dc yeniyor server dolu diye terminated oluyor ama ikiden fazla giriyorum hatta 5 çarla birlikle 2-2 li giriş yapıyorum ve çarlar oyunda günde 2 den fazla attığı ve oyuna girdiği oluyor gün içinde

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
e tamam 50 silk kaç para anasını satayım, alıyorsa en azından pre parasını atsın da seri kasılsın :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.