Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Paylaşım Orjinal Vietnam Silkroad Giriş Sorunu

kova47

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3

Arkadaşlar girişte sürekli olarak bu hatayla karşılaşıyorum. Yeni bir hesap açsam da bu değişmedi. Sürekli aynı hatayı veriyor. 2019da birkaç arkadaşımız phbottan giriş sağlıyormuş. Ben de phbottan giriş yapmayı denedim. Onda da aynı hatayı aldım. Oyun yurt dışına kapandı denmişti. Fakat 2 ay önce girebiliyordum. Anlayan varsa yardımcı olabilir mi ?

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Aynı sorunu bende yaşıyorum.Çözümünü bilen biri var mı?

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,887
Ödül Puanları
113
Oyuna yeni üyelik alıp deneme yaptım ve yine aynı hatayı veriyor. Türkiye IP üzerinden giriş yaptığım için otomatik banmı atıyor anlamadım.Vietnam SRO Türkiye'ye kapalı mı?
Türkiye üzerindende olabilir volumeid hdd seri numarası vs gibi şeylerde olabilir önce modeme restart çek ardından burdaki işlemleri yap

pc reset at tekrar bak değişmiş mi sonra gir silkroad' a

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Alınan Beğeni
355
Ödül Puanları
63
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Eski job 3 sistem var. O saçma skill efektleri yok eski sistem herşey ve resmi bir server.
Bende bunu buldum buda aynımı ?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Server da kaç online var burdan bakabilirsiniz.

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Arkadaşlar girişte sürekli olarak bu hatayla karşılaşıyorum. Yeni bir hesap açsam da bu değişmedi. Sürekli aynı hatayı veriyor. 2019da birkaç arkadaşımız phbottan giriş sağlıyormuş. Ben de phbottan giriş yapmayı denedim. Onda da aynı hatayı aldım. Oyun yurt dışına kapandı denmişti. Fakat 2 ay önce girebiliyordum. Anlayan varsa yardımcı olabilir mi ?

dostum block yemisin normal clientten giriyormu bir dene ip degistir olmadi google de arastir mac adresi degistirme vs vs yontemler var onlari da dene

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
bende bugün girmeye çalıştım ilk kez deniyorum, yeni üyelik aldım vs. Aynı uyarıyla karşılaştım. Çözümünü bilen/bulan var mıdır?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.