Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Alış Ortak aranıyor (Vds önerisi)

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Radyo Mevlana olarak meric.net.tr firmasından hizmet alıyoruz 1,5 yıldır. Tavsiye ederim.

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Bu işte p2win yapmayacağım uzak desen bile bir süre sonra o p2win e dönecek çünkü sunucunun kendi masraflarını çıkarması yetmeyecek cebimize harçlık kalsın diyeceksin daha büyük oynayacaksın daha büyük sorunlar getirecek

Ama gel gelelim altın tavsiyeye açacağın sistemden asla taviz verme gerçekten @Sieger ın dediği gibi communityi memnun etmek çok ama çok zordur.

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Bu işte p2win yapmayacağım uzak desen bile bir süre sonra o p2win e dönecek çünkü sunucunun kendi masraflarını çıkarması yetmeyecek cebimize harçlık kalsın diyeceksin daha büyük oynayacaksın daha büyük sorunlar getirecek

Ama gel gelelim altın tavsiyeye açacağın sistemden asla taviz verme gerçekten @Sieger ın dediği gibi communityi memnun etmek çok ama çok zordur.
Değerli yorumun için teşekkür ederim evet oyuncuları memnun etmek çok zor ama bu işi yapacağım.

Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
Bu da işin en güzel yanı.
Her edit biliyorum, yapıyorum diyenler server açamıyor, ortak ile girmekte tehlikeli olduğu için yanaşılmıyor.

Cehennem sro yerine sağlam bişey açman gerekiyor, bu da büyük bir bütçe.

Öncelikle OVH alman gerekli, bu da 2K gibi bir fiyata geliyor.
OVH alıyorsan da F8 Filter kullanman gerekli bu da tek başına 2K ediyor.

Yani bir sunucu, bir Filter 4K. Bu fiyatı duyanda hayalini kurmadan iptal ediyor ve localde editlerine devam ediyor.

Kendini ne zaman en iyi seviyeye geldiğine inandırırsa o zaman bu para hiç geliyor ve açıyor, tutturuyor, meyvelerini yiyor.
bu kadar güzel anlatılmazdı gerçekten katılıyorum :)

R

ReyasX

Merhabalar silkroad sunucusu açmayı düşünüyorum 1 1,5 ay boyunca üstünde uğraşıp edit yapacağımız ve hiç bir şeyi hali hazır almadan kendimiz yaparak benimle beraber olacak bir ortak arıyorum bu düşüncede olan sunucu açmak isteyen varsa bana özelden ve ya bu konunun altına yazsın bekliyorum açılıp kapanan sunuculardansa kendimiz pay2win'den uzak bir sunucu açalım dediğim gibi 1 hafta editleyip değil ve ya hali hazır satın alıpta değil kendimiz uğraşarak tek ortak değil bir çok ortakta olur.

Birde silkroad sunucu kiralayacağım öncelikle 1 1,5 ay edit yapabileceğim uğraşa bileceğim bir sunucu öneriniz var mı cuzi miktarda tabi ki şuanlık sadece edit yapacağım.
sunucu için @Hostgener çok uygun ucuz ve %100 kalite 7 24 destek kefili benim

Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
@Hostgener 'in web sitesi üzerinde canlı destek ile görüştüm ilgi alakayı güzel alacağınız bilgileri size kıvırmadan neyse o direk söylüyorlar yapılabilir veya yapılamayacak işlemleri. ilgi alakalarını beğendim direk destek bulabilirsiniz diye umuyorum bende ilerleyen zamanlarda bu firma ila çalışma gerçekleştireceğim nasipse bence bir deneyebilirisiniz bu firmayı @ReyasX 'a katılıyorum.

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
@Hostgener 'in web sitesi üzerinde canlı destek ile görüştüm ilgi alakayı güzel alacağınız bilgileri size kıvırmadan neyse o direk söylüyorlar yapılabilir veya yapılamayacak işlemleri. ilgi alakalarını beğendim direk destek bulabilirsiniz diye umuyorum bende ilerleyen zamanlarda bu firma ila çalışma gerçekleştireceğim nasipse bence bir deneyebilirisiniz bu firmayı @ReyasX 'a katılıyorum.
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.
@SwashBuckler En kısa sürede çalışmak dileği ile. :)

hurley

.
Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
@Hostgener Bende tavsiye ediyorum. Çok ilgililer saat kaç olursa olsun 2-3 dk içinde dönüş alıyorum her soruma ( bazen çok saçma sorularım olsa da sabırla cevapladıkları için buradan çok teşekkür ederim <3 )

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.