Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış Dsgn Sunucu,Edit ve Danışmanlık Hizmetleri | Fransa Ovh Lokasyon | Kaliteli Hizmet ve 7/24 Teknik Destek | Oyun Açmak için Doğru Adres

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Selamlar, öncelikle hayırlı olsun. Sunucu satın aldığımızda temiz dosyalarla kurulum yapıyor musunuz yoksa VSRO kurulumunu biz mi yapıyoruz?

Açıkçası temiz ve devamlı sorun yaşamayacağımız normal bir server kurmak istiyoruz. Teşekkür ederiz.

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Selamlar, öncelikle hayırlı olsun. Sunucu satın aldığımızda temiz dosyalarla kurulum yapıyor musunuz yoksa VSRO kurulumunu biz mi yapıyoruz?

Açıkçası temiz ve devamlı sorun yaşamayacağımız normal bir server kurmak istiyoruz. Teşekkür ederiz.
Merhaba discord veya WhatsApp üzerinden iletişim sağlarsanız detaylı açıklama yapabilirim alım yapacağınız pakete göre kurulum yapılmaktadır
Ben teşekkür eder hayırlı günler dilerim

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
1
Siparişi verdikten 1 saat sonra sunucuyu teslim aldım. Ayrıca sorularınıza çok hızlı şekilde cevap alabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Siparişi verdikten 1 saat sonra sunucuyu teslim aldım. Ayrıca sorularınıza çok hızlı şekilde cevap alabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.
teşekkür ederim yıldırım gibi olmadan olmaz :)

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Sorduğum her soruya en ince detayina kadar cevap veriyor. Kafanızda bir soru işareti kalmıyor. Işini hakkıyla yapıyor. Teşekkür ederim yardımlarınız için 🙂
Rica ederim önce bilgi sonra alışveriş :)

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Edit sonucu aldım ve yaptırmak istedigim db sorunluydu kendisi sıfırdan db kurup herseyi teslim etti kendisi hem uygun fiyat hemde 7/24 iletişim halinde kendisine cok teşekür ederim ♥

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Edit sonucu aldım ve yaptırmak istedigim db sorunluydu kendisi sıfırdan db kurup herseyi teslim etti kendisi hem uygun fiyat hemde 7/24 iletişim halinde kendisine cok teşekür ederim ♥
Rica ederim biraz gecikme için kusura bakmayın yinede problem oluşabilir fakat 7/24 çözmek içinde varız 😊

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.