Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Oyun içi devil e ırk eklemek

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
arkadaşlar clean db de f10 da olan devillerden birer kopya yapmak istiyorum ve bu devilleri ırk a bolmek istiyorum chn eu şeklinde içerisindeki özellikleri ona göre girecem ki aradaki fark kapansın diye bu sistemi nasıl yapabilirim varmı bu konuda kendine güvenen

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,887
Ödül Puanları
113
arkadaşlar clean db de f10 da olan devillerden birer kopya yapmak istiyorum ve bu devilleri ırk a bolmek istiyorum chn eu şeklinde içerisindeki özellikleri ona göre girecem ki aradaki fark kapansın diye bu sistemi nasıl yapabilirim varmı bu konuda kendine güvenen
RefObjCommon tablosunda Country Kısmı var

0= CH
1=EU
3=Her İkisi

1653226043315.png

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
bunu regiona göre özelleştirme sistem yaparım ch ve eu olmak üzere o bölgede belirlediğin ırk giyebilir kendime güveniyorum ücretli yaparım bunu

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.