Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Oyun içi questler

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Herkese Merhaba, Bir kaç gündür aklımda olan bir şeyi danışmak istiyorum. Oyun içinde (Örneğin 1 level questinin storysini değiştirip farklı farklı ödül) koyabilme gibi bir şansımız varmı yoksa onlar oyunun standart görevleri olduğu için onları değiştirmek mümkün değil mi ? Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim!

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşekkür Ederim. Fakat Tam Olarak Nereden Değiştirebilirim Yardımcı Olabilirmisiniz ? (Var olan bir görevi değiştirmek istedim yeni birisine görev eklemek değil şimdiden belirteyim buradan) (Örneğin : Jangandaki Blacksmithin bir görevi var diyelim onun görevini komple değiştirmek gibi)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,841
Ödül Puanları
213
Evet yapılabilir.
_RefQuestReward ve _RefQuestRewardItems

5-30-60 ve 90 lv envanter görevlerinde her göreve 16 slot açtırarak 3. çantayı tamamen açtırmıştım.
Ayrıca başlangıçta gold vermeyip ilk görevde 10 m, 2. görevde 2days pet. 3. görev 10 reverse ve 4. görev 3 global olarak düzenlemiştim.
O tablolarda görevi bulup ödülü değiştirebilirsiniz. Eksiğim varsa daha iyi kavramış biri düzeltebilir.

Alınan Beğeni
298
Ödül Puanları
43
Öncelikli olarak Paylaşım - VSRO | Görev Ekleme Rehberi burada bulunan Dowloaddan spriti indirin ve ardından quest klasorune girin ve ve bir tane gorevi açın gorev ıcınde gerekli ödüller var o odulleri dıledıgınız ödül ile değiştirin aynı işlemi db den de yapın gerekli işlemler tamamlanmıştır.

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3
Evet yapılabilir.
_RefQuestReward ve _RefQuestRewardItems

5-30-60 ve 90 lv envanter görevlerinde her göreve 16 slot açtırarak 3. çantayı tamamen açtırmıştım.
Ayrıca başlangıçta gold vermeyip ilk görevde 10 m, 2. görevde 2days pet. 3. görev 10 reverse ve 4. görev 3 global olarak düzenlemiştim.
O tablolarda görevi bulup ödülü değiştirebilirsiniz. Eksiğim varsa daha iyi kavramış biri düzeltebilir.
Çok Teşekkür Ederim. Yaklaşık Olarak Daha Önceden 80 90 Sayfa Story Yazdığım Bir Defter Var. O Defterde Yazdığım Şeyleri Oyunuma Geçirmek İstiyordumda Ondan Böyle Bir Konu Açtım. Tekrardan Teşekkür Ederim!

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3
Öncelikli olarak Paylaşım - VSRO | Görev Ekleme Rehberi burada bulunan Dowloaddan spriti indirin ve ardından quest klasorune girin ve ve bir tane gorevi açın gorev ıcınde gerekli ödüller var o odulleri dıledıgınız ödül ile değiştirin aynı işlemi db den de yapın gerekli işlemler tamamlanmıştır.
DarkSlayer'ın dediğini yapmak istiyordum. 0'dan bir npc yaratıp ona görev yüklemek değil hocam. Youtube'da videolara baktım fakat hepsi bir npc yaratıp o npcye görev yüklüyorlardı amacım bu değil :). İlginiz İçin Teşekkür Ederim!

Alınan Beğeni
298
Ödül Puanları
43
bende zaten size yeni görev ekleyin demedim sanırım mesajım yanlış anlaşılmış

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3
@DarkSlayer Hocam Son Bir şey sormak istiyorum _ReqQuestReward ve _ReqQuestRewardItems Yerinden Hikayeyide değiştirebiliyormuyum ?

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,841
Ödül Puanları
213
Çok Teşekkür Ederim. Yaklaşık Olarak Daha Önceden 80 90 Sayfa Story Yazdığım Bir Defter Var. O Defterde Yazdığım Şeyleri Oyunuma Geçirmek İstiyordumda Ondan Böyle Bir Konu Açtım. Tekrardan Teşekkür Ederim!
Rica ederim.
Db değiştikten sonra txtlerde görev ödüllerini de düzenleyin. Daha şık bir görünüm için.

1.JPG

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.