Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Oyun içi questler

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hikayeden kasıt görevin nereden nereye gideceği mi ? Yoksa NPC konuşmalarında yazılanlar mı ?
Npc İçindeki Yazılar (Örneğin :
Quest Name: Weapon Dealer’s Letter (Chinese Tutorial Görevinin bitmesi gerekli)
NPC: Blacksmith Chulsan
Quest: Chulsan'ın verdiği letter'in haritada gösterilen yere götürülmesi gerekiyor. (Bunu Değiştirmek) (Diyelim : Chulsan'ın neden bize bu mektupu verdiğini açıklamak gibi)
Reward: Experience, gold.

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
NPC'de Talk Dediğimizde O Yazan Uzun Konuşmadan Bahsediyorum :)
media içinde bulunan textquest_otherstring.txt'den q ya bastığımızda açılan sayafa görevin bilgilendirme kısmı kitapçığa tıkladıktan sonrası
aynı şekil media içersinde textquest_queststring.txt npc konuşma talk kısımları incelersen anlarsın.

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Onlar txtdata içindeki textler ile değiştirilebilir. Sadece media edit istiyor onun için.
Özetlemek Gerekirse Yani : txtdata'dan quest hikayelerini değiştirebiliyorum
_RegQuestReward ve _RegQuestRewardItems : Bunlar ilede görevlerin vereceği ödülleri değiştirebiliyorum.

Teşekkür Ederim Tekrardan Deneyeceğim :)

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3
media içinde bulunan textquest_otherstring.txt'den q ya bastığımızda açılan sayafa görevin bilgilendirme kısmı kitapçığa tıkladıktan sonrası
aynı şekil media içersinde textquest_queststring.txt npc konuşma talk kısımları incelersen anlarsın.
İlginiz İçin Teşekkür Ederim. Şuan Kendi Bilgisayarımda Olmadığım İçin Deniyemiyorum. Evde Deneyeceğim Hepinize Çok Teşekkür Ederim Tekrardan :)

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Özetlemek Gerekirse Yani : txtdata'dan quest hikayelerini değiştirebiliyorum
_RegQuestReward ve _RegQuestRewardItems : Bunlar ilede görevlerin vereceği ödülleri değiştirebiliyorum.

Teşekkür Ederim Tekrardan Deneyeceğim :)
database'teki _RegQuestReward ve _RegQuestRewardItems değiştirdikten sonra görevin lua'sında verdiği ödülüde değiştirirsen bir problem kalmak söylediğim txt extra talk konuşma eklemek istersen lua'da bunu eklemeyi unutma misal veriyorum QNQ_SN_GOREV_TALK5 ten bittiyse luada TALK6 oluşturup txt bunu okutup yapabilirsin.

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3
Silkroad'ı Quest Based Oynamayı Daha Çok Seviyorum. Onun İçin Böyle Bir Konu Açtım Tüm Bilgilendirme Yapan Kişilere Teşekkür Ederim!
Forumda Yapmak İsteyenler İçin Bence Güzel Bir Paylaşım Olduğunu Düşünüyorum. Emeği Geçen Herkese Teşekkürler :)

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3
database'teki _RegQuestReward ve _RegQuestRewardItems değiştirdikten sonra görevin lua'sında verdiği ödülüde değiştirirsen bir problem kalmak söylediğim txt extra talk konuşma eklemek istersen lua'da bunu eklemeyi unutma misal veriyorum QNQ_SN_GOREV_TALK5 ten bittiyse luada TALK6 oluşturup txt bunu okutup yapabilirsin.
Tamamdır :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.