Çözüldü Oyuna girer girmez clientless

Kredi
0.00[TL]
vsro
Database kurdum filter vs. olmadan sunucudan edit yapmaya başlayacağım. Karakter oyuna girerken clientless oluyor. Dump dosyasında bsr vesaire hatalar yok. sadece vaw dosyası hataları var. Music.pk2 değiştirdim ancak birşey değişmedi. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Promaker

C#,SQL,ADOBE Serisi Geliştirici
.
.
Kredi
0.00[TL]
Kullandıgın clientte daha önceden herhangi bir filter dll i importluysa, o clienti temizlemen gerekiyor öncelikle hata bundan kaynaklı değilse zaten dbyi at çöpe.

Promaker

C#,SQL,ADOBE Serisi Geliştirici
.
.
Kredi
0.00[TL]
F8 oyun içindeki resuide falan sanırım bir kaç değişim yapıyordu onları da temizlemen lazım.

tylu

VSro
.
Kredi
0.00[TL]
Database kurdum filter vs. olmadan sunucudan edit yapmaya başlayacağım. Karakter oyuna girerken clientless oluyor. Dump dosyasında bsr vesaire hatalar yok. sadece vaw dosyası hataları var. Music.pk2 değiştirdim ancak birşey değişmedi. Yardımcı olabilecek var mıdır?
Girdiğin karakter ve bölgeyi değiştir bir de öyle dene.

Kredi
0.00[TL]
Clientless olmasının sebebi, daha önce kullanılan filter, guard dosyaları olduğunu düşünmüyorum.
Böyle bir şey olsa, zaten oyuna giriş yapamaz, oyun açılmaz.

Sorunun sebebi, spawn olduğun bölge de bulunan npc, .bsr, başlangıç ayarlarında ki itemler veya farklı etkenler olabilir.

Bunu bulmakta zordur. Eğer database ve client baştan aşağıya kendi elinizden çıkmadıysa, vazgeçmeniz iyi olur. Harici olarak ilerleyen süreçte nerde, neyin patlayacağını bulmanız zor.