Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Oyuna girer girmez clientless

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Database kurdum filter vs. olmadan sunucudan edit yapmaya başlayacağım. Karakter oyuna girerken clientless oluyor. Dump dosyasında bsr vesaire hatalar yok. sadece vaw dosyası hataları var. Music.pk2 değiştirdim ancak birşey değişmedi. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Kullandıgın clientte daha önceden herhangi bir filter dll i importluysa, o clienti temizlemen gerekiyor öncelikle hata bundan kaynaklı değilse zaten dbyi at çöpe.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
f8 importluydu daha önce client'i değiştirdim fakat durum aynı maalesef

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
F8 oyun içindeki resuide falan sanırım bir kaç değişim yapıyordu onları da temizlemen lazım.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Database kurdum filter vs. olmadan sunucudan edit yapmaya başlayacağım. Karakter oyuna girerken clientless oluyor. Dump dosyasında bsr vesaire hatalar yok. sadece vaw dosyası hataları var. Music.pk2 değiştirdim ancak birşey değişmedi. Yardımcı olabilecek var mıdır?
Girdiğin karakter ve bölgeyi değiştir bir de öyle dene.

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
41
Clientless olmasının sebebi, daha önce kullanılan filter, guard dosyaları olduğunu düşünmüyorum.
Böyle bir şey olsa, zaten oyuna giriş yapamaz, oyun açılmaz.

Sorunun sebebi, spawn olduğun bölge de bulunan npc, .bsr, başlangıç ayarlarında ki itemler veya farklı etkenler olabilir.

Bunu bulmakta zordur. Eğer database ve client baştan aşağıya kendi elinizden çıkmadıysa, vazgeçmeniz iyi olur. Harici olarak ilerleyen süreçte nerde, neyin patlayacağını bulmanız zor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.