Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Oyuna girerken atıyor

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Öncelikle herkese kolay gelsin, sağlık günler dilerim. Private server kurma işlerinde yeniyim. Oyunu kurdum client açıldıktan sonra id pw yazıp login dediğimde oyun kapanıyor hata vermeden. Bunun sebebini detaylı bir şekilde anlatabilecek var mı acaba?

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
Hoşgeldin hangi db ve cilenti kullanıyorsun Görsel ile anlatabilirsen işimizi daha kolay hale getirmiş olursun

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Öncelikle herkese kolay gelsin, sağlık günler dilerim. Private server kurma işlerinde yeniyim. Oyunu kurdum client açıldıktan sonra id pw yazıp login dediğimde oyun kapanıyor hata vermeden. Bunun sebebini detaylı bir şekilde anlatabilecek var mı acaba?
Bir çok sebebi olabilir. C>inetpub>wwwrot içerisindeki DBConnect dosyasının içerisindeki SQL bilgilerini kontrol et.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Sebebi kullandığın sro old login özelliği yüzünden atabilir o yüzden maxiguardlı bir sro ise başka sro_client.exe kullanarak dene (saçmalamış olabilirim )

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Hoşgeldin hangi db ve cilenti kullanıyorsun Görsel ile anlatabilirsen işimizi daha kolay hale getirmiş olursun
Connect dediğim an oyun kapanıyor. Sitede paylaşılan loyality 100 cap clientini kurdum.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sebebi kullandığın sro old login özelliği yüzünden atabilir o yüzden maxiguardlı bir sro ise başka sro_client.exe kullanarak dene (saçmalamış olabilirim )
Sitede paylaştığınız loyality 100 cap database ile kurulum yaptım. sro_client değişimi yaptım faydası olmadı. Id pw yazıp connect dediğimde kapatıyor oyunu. Wwroot dosyalarını kontrol ettim düzgün

Bir çok sebebi olabilir. C>inetpub>wwwrot içerisindeki DBConnect dosyasının içerisindeki SQL bilgilerini kontrol et.
Kontrolünü sağladım orda bir sıkıntı görünmüyor. Zaten destek postu açmadan site üzerinden çok araştırıp baktım ama çözüm bulamadım

Ekli dosyalar

• 20200725_162451.jpg
    20200725_162451.jpg
    5.7 MB · Görüntüleme: 59
  • 15956835690901904715378.jpg
    15956835690901904715378.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 55
Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Connect dediğim an oyun kapanıyor. Sitede paylaşılan loyality 100 cap clientini kurdum.

Sitede paylaştığınız loyality 100 cap database ile kurulum yaptım. sro_client değişimi yaptım faydası olmadı. Id pw yazıp connect dediğimde kapatıyor oyunu. Wwroot dosyalarını kontrol ettim düzgün

Kontrolünü sağladım orda bir sıkıntı görünmüyor. Zaten destek postu açmadan site üzerinden çok araştırıp baktım ama çözüm bulamadım
Clienti değil client içindeki dll dosyalarını da değiştir.

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Dll dosyalarını değiştirdim karakteri kurdum bu seferde oyuna girdigim gibi DC atmaya başladı
Bilmiyorum kontrol etmek gerekiyor bu durumun bir çok sebebi olabilir.Şehir değiştir,databaseyi sil yeniden yükle,server filesi yeniden kontrol et.

Oyla 0

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
Yazılan mesajların hepsini okumadım o yüzden kafadan mesaj atıyorum. Client içinde enjekteli dll varmı? var ise onu bir deaktif edip tekrar deneyin. Yada en basit neden dump paylaşmıyorsunuz :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.