Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Oyuna Girişte DC Sorunu: Failed to getting silk data :(

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar Serveri kurdum her hangi bir sorun yok ODBC tamam ini'ler tamam DBConnect tamam Firewall da oyuna giremiyordum 3 portu aktif ettim (agent,down,gate) oyuna girebildim bu sayede ama bu seferde oyuna girdiğim anca DC yiyorum. Nedeni ne olabilir yardımcı olabilir mi birisi Alpemix le bağlanıp bakabilir bilgili olan birisi.
Şimdiden teşekkürler arkadaşlar. https://www.********.org/forum/images/smilies/cya.gif

DBConnect içeriği:
<%
Dim DBConnA, strConnectA
Set DBConnA = Server.CreateObject("ADODB.Connection")
strConnectA = "Provider=????\SQLEXPRESS;Data Source=***.***.***.***;Initial Catalog=SRO_VT_ACCOUNT;user ID=*******;password=*******;"
DBConnA.Open strConnectA

%>

(
Provider=SQL SERVERİMİN ADI\SQLEXPRESS;Data Source=SUNUCUMUN IP Sİ ;Initial Catalog=SRO_VT_ACCOUNT;user ID=SQL ID;password=SQL PW;"

bütün konularda bling sorunu olduğu yazıyor ama blingleri kontrol ettim dediğim gibi tekrar tekrar bling dosyalarını deiştirdim gameserver i değiştirdim ODBC yi kontrol ettim tekrardan inilere baktım ama tık yok :/ gözden kaçırdığım bir şey varsa ne acaba? Bu arada bling dışında kurulu olan website çalışmıyor bile desem yeridir sorun var sanırım ondada bu bir sorun teşkil eder mi?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Alpemix bilgilerinizi gönderin özelden.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
DBConnect.asp doğru ayarlanmamış halledildi.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.