Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Oyununuza Starter Pack Scroll Ekleyin! [QUERY]

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba arkadaşlar, vermiş olduğum query ile starter pack scrollu aktif edebilirsiniz. Tablo girdileri mevcut değil, model switcher vs scroll eliniz de mevcut ise onun girdilerini girerek scrollu kullanabilirsiniz.

SRO_VT_LOG ==> Programmability ==> Stored Procedures ==> _AddLogItem

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Kod:

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Eline sağlık keşke media kısmını da paylaşsaydın daha sağlıklı olurdu.

Alınan Beğeni
101
Ödül Puanları
43
media kısmınıda herhangı hızlı return scrole bağla çalışır

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Bir şeyi çözemedim konuda birden fazla pack eklemeyi düşünüyorum ama yukarıda verdiğin 2. query yani Log tablosu oluşturan male famela olarak 2 ye ayrılıyor ama yukarıda ki kodla bi bağ bulamadım çoğaltabilmem için :( birden fazlaya nasıl çoğaltabilirim.

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
aynen dostum her bir pack için ayrı ayrı tablo oluşturmayı düşündüm. Yapmak istediğim tam olarak buydu ama bunların hepsini tek bir tabloda toplayamıyormuyuz diye sormuştum aslında :)
Örneğin:
1 Level Pack için : _PrimPackage1 açtık
5 level Pack için : _PrimPackage2 yi açmak yerine _PrimPackage1 e ekleyerek yapamazmıyız diye düşündüm aslında :D

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Hocam bu nedir
The module '_PrimPackage' depends on the missing object 'SRO_VT_SHARD.DBO._AddItemByCodeName'. The module will still be created; however, it cannot run successfully until the object exists.

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Normal bir scroll u kopyalayıp refobjcommondaki idyi ordaki koddaki id ile değiştirdim. Primpackage tablosunu o kod ile otomatik oluşturdu. Ama şöyle bir şey yazıyor tabloyu oluşturunca;
The module '_PrimPackage' depends on the missing object 'SRO_VT_SHARD.DBO._AddItemByCodeName'. The module will still be created; however, it cannot run successfully until the object exists.

Sonra oyuna girip scroll u çalıştırıyorum. Hiçbir şey olmuyor.

Alınan Beğeni
101
Ödül Puanları
43
SQL:
bide böyle yapılabılır yalnız bunda fazla exec olunca hata verebiliyordu

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.