Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
740
Ödül Puanları
93
Merhabalar,
Tarafımca hazırlanmış olan launcher'i paylaşıp paylaşmamak konusunda kendimle çok çatıştım.
Her ne kadar paylaşmak istemesem de elbet bir gün insanların eline geçecek ve paylaşılacak,

dolayısıyla bunu bizzat kendim yapmak istedim.

Paylaşımı farklı platformlarda da yapacağım, ayrıca kimse launcher üzerinde hak idda edemez ve prim kasamaz!
Bu arada PSD halini kimseyle paylaşmak gibi bir niyetim yok onu da baştan belirtmek isterim.

Mail adresimi kapattığım için mega hesabım silinmiş. Haliyle link kırılmış. Tekrar inceledim @Midomazika4 benimle paylaştı.
Ayrıca PSD halinde tekrardan toparlamaya çalıştım.

Dosyaları patch atmanız yeterlidir.

#rar şifresi/password: vsro.org

Güle güle kullanın (Linkler güncellendi!)

Sabit Görünümler:
launcher-boyutland-r-lm.jpg

Extra Düzenlenenler:
launcher-update-boyutland-r-lm.jpg

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
995
Ödül Puanları
214
Eline sağlık mustafacım , fakat update kısmında bitmap_g yi entegre edersen güzel olurdu diye düşünüyorum hangi dosyalar patch'e verilmiş onun görüntüsünü görebilmek güzel bir ayrıcalık katıyor , paylaşımın için teşekkürler.

Alınan Beğeni
740
Ödül Puanları
93
Eline sağlık mustafacım , fakat update kısmında bitmap_g yi entegre edersen güzel olurdu diye düşünüyorum hangi dosyalar patch'e verilmiş onun görüntüsünü görebilmek güzel bir ayrıcalık katıyor , paylaşımın için teşekkürler.
Teşekkürler,
Başta niyetim öyleydi patch dosyalarını görünür yapmak istemiştim.
Boyutları tutmayınca çıkarmam gerekti o özelliği, aksi halde launcher'in güzelliğini bozuyor :)
launcher-update.png

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar,
Tarafımca hazırlanmış olan launcher'i paylaşıp paylaşmamak konusunda kendimle çok çatıştım.
Her ne kadar paylaşmak istemesem de elbet bir gün insanların eline geçecek ve paylaşılacak,
dolayısıyla bunu bizzat kendim yapmak istedim.

Paylaşımı farklı platformlarda da yapacağım, ayrıca kimse launcher üzerinde hak idda edemez ve prim kasamaz!
Bu arada PSD halini kimseyle paylaşmak gibi bir niyetim yok onu da baştan belirtmek isterim.
Dosyaları patch atmanız yeterlidir.

#rar şifresi/password: vsro.org

Güle güle kullanın?

Sabit Görünümler:
launcher-boyutland-r-lm.jpg

Extra Düzenlenenler:
launcher-update-boyutland-r-lm.jpg

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Elinize sağlık Harika

Alınan Beğeni
740
Ödül Puanları
93
Son düzenleme:
Alınan Beğeni
740
Ödül Puanları
93
Launcher ile uyumlu olsun demiştim pembe gibi durmuş ?
Tonlamasını tekrar ele almam lazım