Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Özel vSro Launcher

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Herkese merhaba arkadaşlar yeni launcher tasarımı yapıyorum herkesin fikrini almak istedim kötü veya iyi düşüncelerinizi konu altına yazarsanız çok memnun kalırım şimdiden yorum atan kişilere teşekkür ederim.

2989

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
güzel olmuş eline sağlık peki bir şey soracağım oluyor mu bilmiyorum ama arka planda ki resmi hareketli birşey eklemek mümkün mü? Mesela .gif gibi

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
güzel olmuş eline sağlık peki bir şey soracağım oluyor mu bilmiyorum ama arka planda ki resmi hareketli birşey eklemek mümkün mü? Mesela .gif gibi
onu denedim ama daha üzerinde çalışmadım format olarak bmpyi okuyor onu gif yapmak gerekli ama kimse lanucheri kullanmadığı için pekte gerekli değil gibi duruyor

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
onu denedim ama daha üzerinde çalışmadım format olarak bmpyi okuyor onu gif yapmak gerekli ama kimse lanucheri kullanmadığı için pekte gerekli değil gibi duruyor
yok sadece havalı durabilir diye fikir sundum olur mu olmaz mı bilmiyorum zaten :D tabi bu sitede olmaz diye bir şey yok birisi kesin yapabilir :D

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
yok sadece havalı durabilir diye fikir sundum olur mu olmaz mı bilmiyorum zaten :D tabi bu sitede olmaz diye bir şey yok birisi kesin yapabilir :D
formatları okuduğu yer önemli mesela underbardan örnek vereyim 2dt dosyalarından okuyor resmin formatını formatı değiş gif koy istersen, launcherinde okuduğu yer vardır orayı bulmak için uğraşmak lazım :D

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
nasıl yapar bilmiyorm bende gif olarak yapmayı düşünmüştüm sro_clienti acıtıgın zaman ollydbg ile görebilirsin uzantıları ama baya kapsamlı bir iş sanmıyorm kolay kolay yapılacagını öyle birşey yapılsa bende .ban .bsk deiştiririm

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
nasıl yapar bilmiyorm bende gif olarak yapmayı düşünmüştüm sro_clienti acıtıgın zaman ollydbg ile görebilirsin uzantıları ama baya kapsamlı bir iş sanmıyorm kolay kolay yapılacagını öyle birşey yapılsa bende .ban .bsk deiştiririm
hala .ban .bskdasın onu yapıcak adamın 7/24 onla uğraşması lazımki kısa zamanda yapabile çok zor şu zamanda oyun alt yapısı kadar zor olduğunu söylemişti sana yazılımcı :D ulan hakan vazgeç bu sevdadan

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.