Shanks

.
Teşekkürler. Panelde herhangibir açık varmı admin panelde ?

test45

.
Dosyalar şifrelenmemiş güven içerisinde paylaşılmış emek vermişin 1 2 sefer denk gelmiştim gayet kulanışlıydı.

Çok başarılı ve çok iyi paylaşım açık kaynak şifrelenmemiş halde paylaşmışın kısıtlı olsa dahi başarın projelerin için daim olsun dostum.

• Konuyu başlatan
  • Yasaklı
Dosyalar şifrelenmemiş güven içerisinde paylaşılmış emek vermişin 1 2 sefer denk gelmiştim gayet kulanışlıydı.

Çok başarılı ve çok iyi paylaşım açık kaynak şifrelenmemiş halde paylaşmışın kısıtlı olsa dahi başarın projelerin için daim olsun dostum.
Faydamiz dokunduysa ne mutlu bize gerekli ilgi gosterilirse full surumu bundan cok daha iyi ?

VaLe

Elbet Bir Gün
.
.
Öncelikle vermiş olduğun emeği bizlerle paylaşmayı düşündüğün için Vsro.org adına çok teşekkür ederiz. Adem gerçekten faydalı bi panel paylaşım yapacak şimdiden eline sağlık adem.

Konu tarafımca sabitlenmiştir.

Spare

vSRO Editor
.
.
Ellerinize sağlık, harika bir paylaşım. Mutlaka kendim dahi deneyeceğim, panelden görüntüler ekleseydik keşke konuya. Ekleyip kuracak olanlara bilgi niteliğinde. Gerekirse ben kurunca görüntüleri paylaşacağım. Tekrardan elinize emeğinize sağlık, mutlaka devamını bekliyoruz. ❤?

• Konuyu başlatan
  • Yasaklı
Öncelikle vermiş olduğun emeği bizlerle paylaşmayı düşündüğün için Vsro.org adına çok teşekkür ederiz. Adem gerçekten faydalı bi panel paylaşım yapacak şimdiden eline sağlık adem.

Konu tarafımca sabitlenmiştir.
Abi faydamiz dokunduysa ne mutlu bize full surumu paylasilinca dahada yararli olacagina eminim ama once ilgi gormesi gerekiyorki degeri anlansin ?

Üst Alt