Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü + Parlamaları

S3XPER

.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
Selamun Aleykum

Arkadaşlar Belli Bir Serverın + Parlamalarını Çekmek İçin Uğraşıyorum İnternette Baya Baktım Ama Yok Konu

Şimdi Edindiğim Bilgiye Göre - Data - Media - Particles - Bu Dosyalardaymış Bunlar Dosyaları Çıkardım Fakat Bu Dosyaların İçinde Baya Birşeyler Var
Ben Bunların İçinden Patch_Internal Dosyasına Hangi Dosyaları Atıp Pach Attırıcam ?

@Spare @PortalDark @ksk2hand

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
media resinfo item rare
particles system
kolay gelsin

Oyla 0

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
mevcut item parlama dosyasindan paylastim olmasi gereken kac dg kadar onu bilemem senin buldugun seya bagli

Oyla 0

S3XPER

.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
+ parlamaları diyor + parlamaları için media\resinfo\itemtypnumber alman yeterli
Valla Reis Diğerlerinide Değiştirince İyicene Çerçöp Oldu Bi İlgilenirmisin
T3XFlp.png

Oyla 0
Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Merhaba İstedigin Parlamaları Herhangi Bir Sw Clientinden Cekip media\resinfo\itemtypnumber Patch yada import Yapabilirsin KARDEŞİM

Oyla 0

sonerefe

Vsro database & client editör
Deneme Mod
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
itemoptionu bozmuşsun şimdi sana tavsiyem begendigin parlamalara sahip olan sw den itemoption itemtypnumber itemoptionefp dosyalarını çek kendi sw ne import et sorunun çözülür data ile alakalı bişey yok ortada görünnüm için gerekli olan efp ler zaten her client te mevcut senin sorunun benm dediklerimde kardeşim eminim sen dediklerimi yap düzelir.

Oyla 0

S3XPER

.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
@PortalDark Sağolsun <3 İtemleri Düzelttim Şimdi + Parlamaları İçin media\resinfo\itemtypnumber Alıp Patch Atıcam

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.