Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Pcye Server Kurulum Hatası

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
İss ve wwroot ini dosyaları server cfg dosları ip adresleri bütün portlar sorunsuz fakat GlobalMenegerden Hata Geliyor ServerCord Closed hatası geliyor ve Machine Meneger Gelmiyor Sql 2014 Kuramıyordum Sistem32 den veriler silinmiş format attım Sql Kurdum Bu Sorunu ilk Defa basıma Geliyor Bilen Arkadaslar Yardımcı olabilirlirmisiniz ??

Ekli dosyalar

• 1577911706964.png
    1577911706964.png
    524.9 KB · Görüntüleme: 42

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
720
Ödül Puanları
93
but I am wrong it is for ip or you need to add to DEP it is not difficult to fix this

Oyla 0

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
İss ve wwroot ini dosyaları server cfg dosları ip adresleri bütün portlar sorunsuz fakat GlobalMenegerden Hata Geliyor ServerCord Closed hatası geliyor ve Machine Meneger Gelmiyor Sql 2014 Kuramıyordum Sistem32 den veriler silinmiş format attım Sql Kurdum Bu Sorunu ilk Defa basıma Geliyor Bilen Arkadaslar Yardımcı olabilirlirmisiniz ??
DEP ayarlarını yapıp dene.
Bilgisayarım Sağ tıkla özellikler'e tıkla -> Gelişmiş Sistem Ayarları -> Gelişmiş -> Performans Ayarlar -> Veri Yürütme Engellemesi -> 2. Kutucuğu seçip sağ alttan ekle butonuna tıklayarak gerekli bütün modulleri buraya ekle. Sw files içerisindeki. Sorun çözülmez ise özel sohbetten anydesk atabilirsin. Kontrol ederiz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
DEP ayarlarını yapıp dene.
Bilgisayarım Sağ tıkla özellikler'e tıkla -> Gelişmiş Sistem Ayarları -> Gelişmiş -> Performans Ayarlar -> Veri Yürütme Engellemesi -> 2. Kutucuğu seçip sağ alttan ekle butonuna tıklayarak gerekli bütün modulleri buraya ekle. Sw files içerisindeki. Sorun çözülmez ise özel sohbetten anydesk atabilirsin. Kontrol ederiz.
olur baskan suanda musait misiniz ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Sorunun çözüldü mü ? Dep'e eklemek sorunu çözüceğini düşünmüyorum uygulama ip ve ya portları okumuyor gibi gözüküyor server.cfg ve ini klasörünün içinde' data yazan kısımdaki portları kontrol et ip'leri doğru yazdığına emin ol Açtığın Cert'teki ip ve ya portu görmüyor globalmanager.

Oyla 0

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Server Files içindeki dosyalar sorunluydu. SW Files değiştirerek kurulum yapıldı. Oyun aktif durumda. Her hangi bir port veya ip'de sıkıntı yoktu. Sorun server files'den kaynaklıydı.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.