Paylaşım Permanent Buffs Ekleyin!

Scofield

vSRO Editör
.
Kredi
0.00[TL]
vsro
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Permanent Buff'un gerekli prosedürlerini paylaşmak istiyorum.

Ne işe yarar : Normal buff bastığınız da süresi bittiği zaman silinir, bu sistemde de aynı şekil olmaktadır fakat artı tarafı bitiş süresi uzundur, teleport olduğunuz takdir de bufflarınız silinmez, oyundan çıktığınız zaman bufflarınız gene silinmez ve tekrar giriş yaptığınız zaman basılmış şekil de görürsünüz.

Yapılış amacı nedir : Bunu yapmanızın amacı serverınızda ki oyunculara kolaylık sağlamak ve zaman kazandırmaktır.

SRO_VT_LOG --> _AddLogChar tablosuna AS'den sonra ekleyin.
Kod:
IF (@EventID IN (4,6,9)) -- vSRO.ORG (Scofield)
    BEGIN
    EXEC _STORXY_PERMANENT_BUFFS @CharID
    END

SQL Server Management Studio programından New Query diyerek vermiş olduğum veriyi okutabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
T

Tc_ComanDo

1 hafta kadar önce bir kişi bu konuyu soruyordu,umarım formda ise işine yarar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ƧłΞGΞЯ

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
.
Kredi
13.06[TL]
Güzel bir sistem ama kesinlikle ve kesinlikle ve 54984564 kere kesinlikle bu sistemi kullanmayın.
Bu sistem de nerde ne hatası alacağınızı ve ne zaman patlayacağınızı kimse bilemez.

Bunun yerine buff sürelerinizi 24 saat yapın, aktif etme efekt sürelerini de 1 saniye yapın kimse buff açmak için beklemez, botlarda sorun oluşmaz.

Scofield

vSRO Editör
.
Kredi
0.00[TL]
bide kendi adını yazmış -- koyarak sanki prosedürü kendi yazdıda :D
Bu olayın komik olduğunu düşünmüyorum dostum. Ayrıca koyunca da ben yazmışım gibisinden mevzu olmuyor. İhtiyacı olan vardır diye paylaşma gereği duydum. Sana tavsiyem insanların yaptıklarına karşı saygı duymanı öneriyorum yoksa ulu ortam da küçük düşürülürsün.

ƧłΞGΞЯ

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
.
Kredi
13.06[TL]
Bu olayın komik olduğunu düşünmüyorum dostum. Ayrıca koyunca da ben yazmışım gibisinden mevzu olmuyor. İhtiyacı olan vardır diye paylaşma gereği duydum. Sana tavsiyem insanların yaptıklarına karşı saygı duymanı öneriyorum yoksa ulu ortam da küçük düşürülürsün.

Görmezden gel, boşver.

Ne prosedürler, ne paylaşımlar, ne görseller var kendisi yapmış gibi isimlerini yapıyorlar, piyasa da dolanıyorlar editör diye.

Paylaşım için teşekkürler ama sonuçlarını bilmen gerekli bunun, konu başına da ya da sonuna sql server'ı yoran bir sistem olduğunu ve önerilmediğini belirt.
Burdan alıp, kullanın olursa arkandan çok küfür yersin :D

Scofield

vSRO Editör
.
Kredi
0.00[TL]
Görmezden gel, boşver.

Ne prosedürler, ne paylaşımlar, ne görseller var kendisi yapmış gibi isimlerini yapıyorlar, piyasa da dolanıyorlar editör diye.

Paylaşım için teşekkürler ama sonuçlarını bilmen gerekli bunun, konu başına da ya da sonuna sql server'ı yoran bir sistem olduğunu ve önerilmediğini belirt.
Burdan alıp, kullanın olursa arkandan çok küfür yersin :D
Önerin için teşekkür ediyorum kardeşim, lakin ben kullandığım için benden yana sorun oluşturmadı diye paylaşmak istedim. Zaten de denemediğim bir alıntıyı bir paylaşımı paylaşma gereği duymam :)