Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Permanent Buffs Ekleyin!

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Permanent Buff'un gerekli prosedürlerini paylaşmak istiyorum.

Ne işe yarar : Normal buff bastığınız da süresi bittiği zaman silinir, bu sistemde de aynı şekil olmaktadır fakat artı tarafı bitiş süresi uzundur, teleport olduğunuz takdir de bufflarınız silinmez, oyundan çıktığınız zaman bufflarınız gene silinmez ve tekrar giriş yaptığınız zaman basılmış şekil de görürsünüz.

Yapılış amacı nedir : Bunu yapmanızın amacı serverınızda ki oyunculara kolaylık sağlamak ve zaman kazandırmaktır.

SRO_VT_LOG --> _AddLogChar tablosuna AS'den sonra ekleyin.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

SQL Server Management Studio programından New Query diyerek vermiş olduğum veriyi okutabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Bu prosedür sql serverin içinden geçer ona göre ekleyin :D

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Güzel bir sistem ama kesinlikle ve kesinlikle ve 54984564 kere kesinlikle bu sistemi kullanmayın.
Bu sistem de nerde ne hatası alacağınızı ve ne zaman patlayacağınızı kimse bilemez.

Bunun yerine buff sürelerinizi 24 saat yapın, aktif etme efekt sürelerini de 1 saniye yapın kimse buff açmak için beklemez, botlarda sorun oluşmaz.

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bide kendi adını yazmış -- koyarak sanki prosedürü kendi yazdıda :D
Bu olayın komik olduğunu düşünmüyorum dostum. Ayrıca koyunca da ben yazmışım gibisinden mevzu olmuyor. İhtiyacı olan vardır diye paylaşma gereği duydum. Sana tavsiyem insanların yaptıklarına karşı saygı duymanı öneriyorum yoksa ulu ortam da küçük düşürülürsün.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Bu olayın komik olduğunu düşünmüyorum dostum. Ayrıca koyunca da ben yazmışım gibisinden mevzu olmuyor. İhtiyacı olan vardır diye paylaşma gereği duydum. Sana tavsiyem insanların yaptıklarına karşı saygı duymanı öneriyorum yoksa ulu ortam da küçük düşürülürsün.

Görmezden gel, boşver.

Ne prosedürler, ne paylaşımlar, ne görseller var kendisi yapmış gibi isimlerini yapıyorlar, piyasa da dolanıyorlar editör diye.

Paylaşım için teşekkürler ama sonuçlarını bilmen gerekli bunun, konu başına da ya da sonuna sql server'ı yoran bir sistem olduğunu ve önerilmediğini belirt.
Burdan alıp, kullanın olursa arkandan çok küfür yersin :D

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Görmezden gel, boşver.

Ne prosedürler, ne paylaşımlar, ne görseller var kendisi yapmış gibi isimlerini yapıyorlar, piyasa da dolanıyorlar editör diye.

Paylaşım için teşekkürler ama sonuçlarını bilmen gerekli bunun, konu başına da ya da sonuna sql server'ı yoran bir sistem olduğunu ve önerilmediğini belirt.
Burdan alıp, kullanın olursa arkandan çok küfür yersin :D
Önerin için teşekkür ediyorum kardeşim, lakin ben kullandığım için benden yana sorun oluşturmadı diye paylaşmak istedim. Zaten de denemediğim bir alıntıyı bir paylaşımı paylaşma gereği duymam :)

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
bide kendi adını yazmış -- koyarak sanki prosedürü kendi yazdıda :D
Çok biliyorsan sen yazda kullansın madem çok biliyorsun kod yazmasını adam akıllı bir kod paylaşırsın adinida imzanida bırakırsın herkes seve seve kullanır.) 2. kimse kullanmak zorunda değil kimseye zorla birşey yaptiranda yok boş boş yorum can sıkıyorsunuz anca. Üzülüyorum sizin gibilere ..

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.