Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Petra clone map

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,070
Ödül Puanları
93
Merhaba beyler serverimde bulunan petra mapını çoğaltmak için clone map eklemek istiyorum sql üzerinden gerekli işlemleri yapıyorum _Refgameworldden yeni girdi oluşturuyorum ıd sini veriyorum aynı şekilde regionlarını alıp yeni verdiğim ıd ile düzenleyip refınstance_world_regiona giriyorum oyuna giriş yapmadan _char tablosundan worldıd yi 123 e çekiyorum ( gameworldden verdiğim ıd) oyuna girince karakter dc oluyor forumda paylaşılan bir kaç konu var onlara baktım hepsini harfiyen yaptım fakat sonuç elde edemedim acaba bilgisi olan varmıdır.

Akasha

PK2 Editör , VSRO Developer , Web Design
.
Alınan Beğeni
168
Ödül Puanları
43
Merhaba beyler serverimde bulunan petra mapını çoğaltmak için clone map eklemek istiyorum sql üzerinden gerekli işlemleri yapıyorum _Refgameworldden yeni girdi oluşturuyorum ıd sini veriyorum aynı şekilde regionlarını alıp yeni verdiğim ıd ile düzenleyip refınstance_world_regiona giriyorum oyuna giriş yapmadan _char tablosundan worldıd yi 123 e çekiyorum ( gameworldden verdiğim ıd) oyuna girince karakter dc oluyor forumda paylaşılan bir kaç konu var onlara baktım hepsini harfiyen yaptım fakat sonuç elde edemedim acaba bilgisi olan varmıdır.
Sorunu nasıl çözüldüğü yazarsan başkalarına da yardımcı olmuş olursun.

Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
refınstance_world_regiona girdiğin aynı gameworldIDlerini kopyalayıp 1 olarak tekrar ekle
örnek vereyim
gameworldID'Sİ 102 diyelim
102 32000
102 32001
102 32003'se bunu

1 32000
1 32001
1 32003

_RefRegionBindAssocServer den mapi açmayı ve _RefRegiona eklediğin ContentNameleri _RefRegionBindAssocServer exec attırmayı unutturma .

Oyla 0

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,070
Ödül Puanları
93
refınstance_world_regiona girdiğin aynı gameworldIDlerini kopyalayıp 1 olarak tekrar ekle
örnek vereyim
gameworldID'Sİ 102 diyelim
102 32000
102 32001
102 32003'se bunu

1 32000
1 32001
1 32003

_RefRegionBindAssocServer den mapi açmayı ve _RefRegiona eklediğin ContentNameleri _RefRegionBindAssocServer exec attırmayı unutturma .
dediklerinin hepsini denedim fakat sonuç aynı değişen birşey olmadı başka haritaları clonlarken herhangi bir sıkıntı çıkmıyor fakat arabia maplerini kopyalayamıyorum

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,852
Ödül Puanları
213
Karakter WorldID'ye bakar mısın _Char tablosundan ?

Oyla 0

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,070
Ödül Puanları
93
Konuyu baya hortlatmışız :D sorun _RefGame_World_Config tablosundan petraya ait girdileri sildikten sonra düzeldi diye hatırlıyorum

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.