Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Petra Garden Hakkında

ILower

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Merhabalar

Petra Garden köprüye nasıl çit ekleyebilirim?
Örnek 100 Mob var ve kesmeden çitler kalmayacak bu mantık EventZone den biliyorum ama o regiona onu nasıl işleyebiliriz birde moblar öldügünde hepsi o cif nasıl kalkar ?
Bu konuda yardımcı olur musunuz ?

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
Merhabalar

Petra Garden köprüye nasıl çit ekleyebilirim?
Örnek 100 Mob var ve kesmeden çitler kalmayacak bu mantık EventZone den biliyorum ama o regiona onu nasıl işleyebiliriz birde moblar öldügünde hepsi o cif nasıl kalkar ?
Bu konuda yardımcı olur musunuz ?

Navmesh editleyemiyorsan yapamazsın.

ILower

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
tam olarak nasıl yapacagım bilgilendirme sansın varmı ?

ILower

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
navmesh kısmında citleri mi koycaz? EventZone dende kaldıracak mı o mantık nasıl istiyor ? onu ogrensem petrada oraya cit ekleyen oyundan cekebılırım

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
navmesh kısmında citleri mi koycaz? EventZone dende kaldıracak mı o mantık nasıl istiyor ? onu ogrensem petrada oraya cit ekleyen oyundan cekebılırım
navmesh içerisine koymak istediğin çitin bsr sini ve sanal olarak oluşturulan 3 boyutlu world pozisyonlarını eklemen gerekiyor. Navmesh'ler data.pk2 içerisinde. Buna ek olarak map.pk2 deki txt lere de bu bilgileri eklemen gerekiyor. Navmesh editör olsa bile kolay bir işlem değil o koordinatlar decimal veya hexedecimal olarak girilmiş hep. Ek olarak çitlerin kalkması için tirggerlerlede çalışmayı bilmek gerekiyor. Enerjini başka şeylere harca bence bu dediğin olayı navmesh kısmına kadar yaptım ondan sonra pes ettiğim için söyliyorum :)

ILower

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
peki bu mantıkta bir yeri nasıl daha kolay yapabiliriz ? veya buna benzer bir yer varmı? electusun bende data.pk2 arabia mapta citler vardı yol olarak
Benim ögrenmek ıstedıgım mob kestıgında tum moblar öldugunda citlerın kalkması nasıl oluyor ? eventzone den mı nereden olusuyor tam olarak nasıl oluyor

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
peki bu mantıkta bir yeri nasıl daha kolay yapabiliriz ? veya buna benzer bir yer varmı? electusun bende data.pk2 arabia mapta citler vardı yol olarak
Benim ögrenmek ıstedıgım mob kestıgında tum moblar öldugunda citlerın kalkması nasıl oluyor ? eventzone den mı nereden olusuyor tam olarak nasıl oluyor
Yukarıda bahsettigim gibi navmesh ve trigger'leri editleyerek yapılıyor.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
Bu dediklerini çitsiz yapmak için bile vsro nun işleyişi ile ilgili üst düzey bilgi birikimine sahip olmak gerekiyor. Sadece DB kısmında 20~25 civarı tabloda işlem yapman gerekiyor. Mobundan tut world tanımına, triggerlere kadar.

ILower

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
citleri yapmadan başardım takılma oluyor geçmıyor cit yok ama gorunmuyor bundan sonrasında ne yapmam gerek onu bulmaya calısıyorum hangi tabloda buradaki moblar ölunce acılması ıcın

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.