Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Petra Garden Hakkında

Q

quantizz

çit yok structure'lar içinde lightwall var onları kullanacaksın

Alınan Beğeni
733
Ödül Puanları
93
onu anladım ama şunu çözemedim

diyelim iceride 100 mob var bunlar kesılınce cif kalkacak
peki bu sistem tam olarak nasıl olacak ?
hangi yol izlenecek
Bahsettiğin konuda deneyimim olmadı, yine de FGW sistemini kontrol etmeni öneririm. Mobları kestikçe kapılar açılıyor aynı mantık gibi geldi.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,570
Ödül Puanları
113
onu anladım ama şunu çözemedim

diyelim iceride 100 mob var bunlar kesılınce cif kalkacak
peki bu sistem tam olarak nasıl olacak ?
hangi yol izlenecek
Dostum söylediğim gibi bu dediğin olay trigger tabloları ile yapılıyor ama o tabloların uzantısı olan tablolarda da editler yapman gerekiyor. RefEventZone gibi.. Çit olayı için daha öncede bahsettigim gibi navmesh editör programı benzeri program olmadıktan sonra yapamazsın hiçbir şekilde.

ILower

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Dostum söylediğim gibi bu dediğin olay trigger tabloları ile yapılıyor ama o tabloların uzantısı olan tablolarda da editler yapman gerekiyor. RefEventZone gibi.. Çit olayı için daha öncede bahsettigim gibi navmesh editör programı benzeri program olmadıktan sonra yapamazsın hiçbir şekilde.

Cif olmasada evetzone den oradan gecmeme yapabiliyorum diger yerlerı denemem gerek ama hangi sıradan gıdıcem kafam karıstı

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Please can anyone share how to add the arabia garden light wall.
i cant add this. Anyone can show me his RefEventZone and more settings pls ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.