Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Phbot Arena

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Eğer uğraş gerektiren bir iş ise ücret istemesi normal, diğer konuları bilemem :D
Kardeş Burası Ticeret Siteside bizmi yanlış geldik?Ben bu forumdaki konuları görünce faydalı çözüm üreten yardımlaşmanın olduğu bir site sanıp takip etmiştim oysa..Ücretle Bir çok yerde bu işler oluyor zaten..Boşver..

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Dostum senin aklı dengen yerinde mi ? tabiki de ücretli yazarım paylaşabilecek konuları zaten paylaşıyoruz böyle düşünme sebebin hiç birşey bilmemen zaten sana herşeyin kolay gelmesi biraz kendini geliştirmeni tavsiye ederim o zaman düşünürek yazarsın.
Benim değil,Kendi akli dengeni bir sorgula,Bana ihtiyaç değil sadece Yorumu görüp geldim.Eğer Birşeyin ticaretini yapıyorsan alım satım bölümüne yaz işine gelen yazsın.Phyton dilini bilmeyenlere,Bu işle uğraşmayanlara Herşey kolay gelmiyor,Malesef hayat bu kadar toz pembe değil.Daha önemli sorumluluklarımız var.Phyton dilini öğrenmişsin ama insan gibi konuşmayı örenememişsin.. Tavsiyelerini kendin için uygula..Eyvallah