Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Phbot Engeli!

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Merhaba;

Guard için herhangi bir kervan soru sistemi geliştirilecek mi ?

Ü

Üye silindi 340

dostum bak istersen aynı isimden iki mesaj gelsin fake olsun biri fakeye yazarsa ban atılsın yinede yazılır denedim daha önce ucsuz bucaksız birşey yaz. pytonla onuda çözersin pytonun çözemiyeceği bir sistem yok o konuda sadece npc paketlenip şifrelenirse bot görmüyor bu yani.
Senin dediğin şekilde zaten bot boşa mesaj atmıyor bildirim geldiği taktirde yazıyor notice geçsin o noticeye göre de mesaj atabilir
phbot için guard falan çözüm değil bir sro vardı adını unuttum visual studio da bir şey vardı onla yapmıştı tüm .pk2leri visual studioda .lib diye birşey var onla hepsini 1tane dosya yapmıştı adınıda data.lib koymuştu visual studio ile ardından kullandığı guardda pc limit vardı sanırım dll ayarı vardı birde sro_clientte veya silkroad.exede sanırım yolları var nasıl diyim sana

misal sro_clientte ollydbg ile açarsan
Media.pk2
Particles.Pk2
Map.Pk2
Data.Pk2
gibi yazıyor buda anladığın gibi o sroclient veya silkroad exe hangi klasördeyse aynı dizinde olmalı sen bunu tam tersi yapacan
misal

Data.Lib/Data.pk2 gibi yapacan sanırım kodlama bilgim yok oynadığım bir sro ile ilgili diyorum o sroda bot yok kaç senelik oyun adını biliyorum birazdan hatırlayıp yazacağım

Eğer denemek istiyorsan sitesi bu =

oAicgab.png

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
evet internette bu oyun için fake blog ve siteler açıldı adamlar yem gibi çekiyor milleti fake dosya paylaşıp virüs atıyorlar araştır görürsün
Knk bu serverin kodlayıcısı tombalaci46,
kendisiyle bizzat konuştum bu oyunu yabancı birine 2 yada 3 bin dolara fln hazırlamıştı. Yıllardır değil 1 yıl fln oldu bu server açılalı.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 340

Knk bu serverin kodlayıcısı tombalaci46,
kendisiyle bizzat konuştum bu oyunu yabancı birine 2 yada 3 bin dolara fln hazırlamıştı. Yıllardır değil 1 yıl fln oldu bu server açılalı.
Olsun salladım süresini oynanıyorum zaten bu sroyu ?
Ama yine aynı dediğim gibi bu yöntemle engeller

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla 0
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
dostum bak istersen aynı isimden iki mesaj gelsin fake olsun biri fakeye yazarsa ban atılsın yinede yazılır denedim daha önce ucsuz bucaksız birşey yaz. pytonla onuda çözersin pytonun çözemiyeceği bir sistem yok o konuda sadece npc paketlenip şifrelenirse bot görmüyor bu yani.
Senin dediğin şekilde zaten bot boşa mesaj atmıyor bildirim geldiği taktirde yazıyor notice geçsin o noticeye göre de mesaj atabilir
Ozaman web üzerinden yani php ile bu iş halledilir. Oyunda bildirim geçince website üzerinden kodun yazılmasını sağlayabiliriz illaki bir paketleme olayına gerek yok.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 614

malesef kod web üzeride veri çekiyor :)
sana dediğim yöntem dışında çözüm yok bir program bulacaksın facebookta veya sitede belli bir kısımda misal
site
fakat senin kervan siten

bu sayfada otomatik 5 dkda bir .jpg resim yükleyecek
fakat bu resimde sayı yazacak veya yazı yazacak sen bunu programa tanıtmş olacaksın misal 17:30 da 49 nolu resimi eklesin o resimdeki cevabı sen programa tanıtmış olacaksın böyle bir sistemli guard yapabilen yazılım yapabilen olursa çok iyi olur
saçmalamış olabilirim fakat bence güzel fikir bana göre

Oyla 0