Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Phbot Engeli!

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Merhaba;

Guard için herhangi bir kervan soru sistemi geliştirilecek mi ?

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
sana dediğim yöntem dışında çözüm yok bir program bulacaksın facebookta veya sitede belli bir kısımda misal
site
fakat senin kervan siten

bu sayfada otomatik 5 dkda bir .jpg resim yükleyecek
fakat bu resimde sayı yazacak veya yazı yazacak sen bunu programa tanıtmş olacaksın misal 17:30 da 49 nolu resimi eklesin o resimdeki cevabı sen programa tanıtmış olacaksın böyle bir sistemli guard yapabilen yazılım yapabilen olursa çok iyi olur
saçmalamış olabilirim fakat bence güzel fikir bana göre
Mantıklı bir çözüm kodlamayla resimden veri çekebilir mi bilgim yok ama yazı olarak olursa çeker.
mantıklı gibi görünüyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Yapılabilir yazıları veya sayıları webte resim formatında gösterebilirsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
sana dediğim yöntem dışında çözüm yok bir program bulacaksın facebookta veya sitede belli bir kısımda misal
site
fakat senin kervan siten

bu sayfada otomatik 5 dkda bir .jpg resim yükleyecek
fakat bu resimde sayı yazacak veya yazı yazacak sen bunu programa tanıtmş olacaksın misal 17:30 da 49 nolu resimi eklesin o resimdeki cevabı sen programa tanıtmış olacaksın böyle bir sistemli guard yapabilen yazılım yapabilen olursa çok iyi olur
saçmalamış olabilirim fakat bence güzel fikir bana göre
malesef kod web üzeride veri çekiyor :)
Kodu göndermesi için formu google Captcha onayından geçiririz

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Yakında sadece Phbot'a özel bir DLL paylaşmayı düşünüyorum. Phbot üzeri girişlerde direk client durduracak şekilde.
Bot güzel eyvallah da benimde dahil bir çok oyunun zamanında kapanmasına yada erken bitmesine neden olan bir sorun.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

Yakında sadece Phbot'a özel bir DLL paylaşmayı düşünüyorum. Phbot üzeri girişlerde direk client durduracak şekilde.
Bot güzel eyvallah da benimde dahil bir çok oyunun zamanında kapanmasına yada erken bitmesine neden olan bir sorun.
Kesinlikle haklısın umarım bunun için bi geliştirici geç olmadan bizle paylaşır..

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

En mantıklısı kervan limit olmalı diye düşünüyorum.
İsterse pH ile 7/24 tek limit ile çeksin botun parasını bile kurtarmaz aktif sw de zaten Afk ile kimse çekemez Afk olursa zarar eder ölmekten ??

Oyla 0