Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Pk2 Editör hakkında

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar oyunuma silk scrool yükledim sorunsuz çalışıyor silk yükleniyor ama image kısmı no image olarak kaldı pk2 editör ile eklemeyi yapıyorum ama icon/item/etc içine gitmiyor direk resimde ki yere geliyor napmalıyım ?
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Yani en basit örnek.
Pk içine uzantıları bilip atmasını bilmiyorsan veya atamıyorsan gerçi ikiside aynı şey.
O eklemek istediğin bölümün içine girip herhangi bi ddj çıkart o uzantı şeklinde çıkar zaten media/server_dep gibi o ddj yi silip ( silmedene gerek yok gerçi) hemen onun oraya bu ddj yi at sonra pk 2 editör ile içine aktar
Daha nasıl açıklayıcı anlatabilirim bilmiyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Yani en basit örnek.
Pk içine uzantıları bilip atmasını bilmiyorsan veya atamıyorsan gerçi ikiside aynı şey.
O eklemek istediğin bölümün içine girip herhangi bi ddj çıkart o uzantı şeklinde çıkar zaten media/server_dep gibi o ddj yi silip ( silmedene gerek yok gerçi) hemen onun oraya bu ddj yi at sonra pk 2 editör ile içine aktar
Daha nasıl açıklayıcı anlatabilirim bilmiyorum
Cevabınız için teşekkürler dedğiniz şekilde yaptım lakin çıkardığım ddj geri tam yerine ekliyor ama silk_scrool.ddj'yi item/etc ekliyor direk icon içine değil bakın açıklamada yazıyor
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
Joymax Pk2 ile dosyanı atmanı öneririm bazen kullandıgın pk2 bozuk dosya atabiliyor.

birde Media ve _RefObjCommon > AssocFileIcon128 yolunun dogru oldugundan emin ol.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303

Burda paylaştığım dosyaları indirip direkt olarak import edebilirsin.
Yaptığın silk scroll'ların ddj isimlerini, verdiğim şekilde değiştirirsen sorun oluşmaz.

Oyla 0

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Sorun çözümlendimi?

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
pk2 dosyaları belirli bir boyuta ulaşınca bende bu dediğim durumla karşılaşmıştım gereksiz bir boyut şişmesi oluyor. Ben boyut çok artınca komple media.pk2 çıkartıp clean media.pk2 içini temizleyip oraya atarak çözüyordum bu sorunu.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.