Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,882
Ödül Puanları
113
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz vsro ile ilgili günden güne editler falan yapılıyor bazı serverler dosyalarını şifreliyorlar ve internette paylaşılan programlar şifrelerini kıramıyorlar çünkü standart 169841 diyelim vsro pk2 şifresi fakat bunlar kendilerine özel şifre yapıyorlar o yüzden içlerinden dosya alamıyorsunuz eğer böyle bir sıkıntınız varsa bana silkroad.exe dosyasını gönderin sizler için çözmeye çalışayım

Alınan Beğeni
124
Ödül Puanları
43
Olmayan şeyin ne olduğunu belirtirsen yardımcı olmayı deneyebiliriz. Ne yaparken ne ile karşılaştın, bahsettiğim adımları sırayla yerine getirdin mi ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
kardesim benim mediapk 2 çıkarında Pk2Çıkarıcı™ ile eroor diyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
nasıl yani anlamadım hangi oyunki sizin yabancı bir oyun kardesim ))

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Arkadaş diyor ki bu oyun Megamax'ın Sailor Onlinesi bu adam pk2 şifrelemeyi anlatan adam nasıl şifresini çözeceksin.Ayrıca bu dosya ne işine yarayacak ki ?
bi bilsem ne işlerine yarıyacaklarını özelden yazanların ardı arkası kesilmiyo bana epvpden :D

1589742683037.png

1589742690017.png

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Oyla 0
Alınan Beğeni
124
Ödül Puanları
43
pk2 şifrelemeyi anlatan adamın pk2sini açabilceğinimi sanıyorsunuz ? :D

Kimin neyi açmaya çalıştığıyla ilgilenmiyorum. Arkadaş blowFish anahtarını bulmaya çalışıyor, ortada bir paylaşım var ve ben de bunu anlatıyorum. Kendini kısıtlama istersen, her kapının bir anahtarı oluyor.

Oyla 0