Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,082
Ödül Puanları
113
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz vsro ile ilgili günden güne editler falan yapılıyor bazı serverler dosyalarını şifreliyorlar ve internette paylaşılan programlar şifrelerini kıramıyorlar çünkü standart 169841 diyelim vsro pk2 şifresi fakat bunlar kendilerine özel şifre yapıyorlar o yüzden içlerinden dosya alamıyorsunuz eğer böyle bir sıkıntınız varsa bana silkroad.exe dosyasını gönderin sizler için çözmeye çalışayım

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
slm beyler SroMapEditor Data ile map pk çıkarın demek istedigim Extractor edin sonra o programı map klosor ve data klosor olan yere koyun acın deniyor ama bos acılmıyor birisi yardım edebilirmi

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

slm beyler SroMapEditor Data ile map pk çıkarın demek istedigim Extractor edin sonra o programı map klosor ve data klosor olan yere koyun acın deniyor ama bos acılmıyor birisi yardım edebilirmi
megamaxın srosunun dosyalarını açamazsın ona uğraşıyorsan boşuna bilgisi olanlarda bilgiyi paylaşmıyor sen yeni bölgeler vs vs çekip eklemek istiyon anlaşıldı serverinede malesef o mümkün değil şifresini bulmadan .

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
ya yok be kardesim sifre acma degil benim oyundaki mapları düenlemek istiyom noel süslerini

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@EfsaneSro Türkçe öğretmeninizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
slm Beyler Bu konuyu Bilen yokmu bir Yardım etseniz oyunumun mapdaki süslemeleri kaldıracam 2014 de yapıyordum :) dmek Yaşlanmışız

Oyla 0