Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Çözüldü point blank programı

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
merhaba arkadaşlar hero shinka diye program var benim çok fazla vaktiğim olmadığı için fazla ilgilenemiyorum biraz göz attım sanırım ipye lisanslama işlemi yapılıyor programa kodmu tanımlıyormuş neymiş programı kiralıyormuş sahibi kiralayan kişilerin bilgisayarına bağlanıp işlem yapıyormuş public key olayıda olabilir bu programı crack yapabilen sınırsız yapabilecek veya lisansladığı bölümü bulabilecek biri çıkarmı ücreti neyse verilecektir bir arkadaşımın isteğidir
program point blankta hile programıdır oyuna girip programı açınca bu şekilde menüsü çıkıyormuş Ben HxD ile ve Dnspy programı ile kurcaladım fazla birşey bulamadım fazla vaktimde yok yapabilecek birisi bana dm atarsa sevinirim :)

maxresdefault.jpg

program link :

virus total link :

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,891
Ödül Puanları
113
:D nie ekledin nie sildin boş bi sunucu sağlayacaksan bakabilirim bilgisayarımı riske atamam önemli dosyalarım var :D

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
:D nie ekledin nie sildin boş bi sunucu sağlayacaksan bakabilirim bilgisayarımı riske atamam önemli dosyalarım var :D
linki yanlış koymuştum silme linki koymuştum düzelttiydim sen silmişindir pcye geçince eklerim yine 🤣🤪var boş sunucu kesin yaparım dersen hallederiz np

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
208
Ödül Puanları
43
exe deepsea obfuscator ile dll ise vm pro 3.4 ile şifrelenmiş büyük ihtimalle hardware koruması eklenmiş!

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
208
Ödül Puanları
43
dll içinde oyun için hack kodları yazılıda exe i çözerseniz onda vardır birşeyler ben gece bi göz gezdirdim kodlar çok içiçe giriyor unpack yapınca farklı bir yol illaki vardır birşey diyemem

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
dll içinde oyun için hack kodları yazılıda exe i çözerseniz onda vardır birşeyler ben gece bi göz gezdirdim kodlar çok içiçe giriyor unpack yapınca farklı bir yol illaki vardır birşey diyemem
sahibi muhtemelen lisans yapıyormuş kurulacak bilgisayara bağlanıp öyle işlem yapıyormuş öyle diyor arkadaş çok zamanım olmadıgı için bakamadım yapan olursa ücreti neyse verelim :)

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,891
Ödül Puanları
113
sahibi muhtemelen lisans yapıyormuş kurulacak bilgisayara bağlanıp öyle işlem yapıyormuş öyle diyor arkadaş çok zamanım olmadıgı için bakamadım yapan olursa ücreti neyse verelim :)
discord üzerinden mesaj at bana bi tane temiz sunucu ayarla ordan deniyeyim .

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.