Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Port Durumu Hakkında

S3XPER

.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
Selamun Aleykum Arkadaşlar

Port Hakkında Konu Var Farkındayım Sanal Sunucuya Oyunu Kurdum Guard Yok Kendi Pcmden Kendim Oynucam Portları Açtım Hatta @PortalDark tw Üzerinden Baktı
Herşey İyi Hoş Ben Kendi Pcmden Launcher Açılıyor Id Pw Yerine Kadar Geliyorum Ondan Sonrası Yok Id Pw Yazıyorum Gelmiyor Öyle bekliyor Hata Felan Da vermiyor
Bakabilecek Varmı Acaba ?

@Spare @ksk2hand @iMonarch ?

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Sorun Agent server portunu dışarıya açmaman da olabilir agent server portun firewall da blocklu mu kontrol eder misin

Ü

Üye silindi 614

Sizdeki bu sanal sunucu kurup sv açma işini anlamadım direk kursanızya sv yi pcye oynayın işte ?
Veya biraz sıkın 1 senelik sunucu alın
450 lira 1 senelik 6 gb sunucu ?
50-100 kişi oynarsınız tahminen eğer tüm mobları silip açarsan pvp yaparsın sadece pvp uniq ve mob yok arada bir uniq atarsın ? 500 e kadar kaldırır rahatça ?

S3XPER

.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
@PortalDark üf derdimi birilerini oynatamk değil :D kendi pcmden bağlanmak hamachi kursam sunucudan cıkınca hamachi bağlantısı gidiyor :D

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Portları Ayarladım kguard kurdum bi dene char oluşturma butonu yok

S3XPER

.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
Portları Ayarladım kguard kurdum bi dene char oluşturma butonu yok
Dalga Geçer Gibi İş Yaptınız Anlamadımki Dinlemediniz Diyorumki Sunucudaki pc den girince böyle oluyor karakter oluştur diyorsunuz Dedim Size Dıştan
bi Pc den girişimi halledebilirseniz Ordan Bağlanıp Yapım ? Dinlemediniz Çıkmışsınız

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Dalga Geçer Gibi İş Yaptınız Anlamadımki Dinlemediniz Diyorumki Sunucudaki pc den girince böyle oluyor karakter oluştur diyorsunuz Dedim Size Dıştan
bi Pc den girişimi halledebilirseniz Ordan Bağlanıp Yapım ? Dinlemediniz Çıkmışsınız
özelden tw ver sunucuysa yardımcı olim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.