Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Röportaj predatorZ' u tanıyalım. Röportaj No: #1

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
? Merhaba @predatorZ Bize kendinden bahseder misin ?

-->İsmim Erdem, yaşım 25. Doğma büyüme Ankaralıyım.

? vSRO ile ilk nasıl tanıştın ? İlk günden bugüne vSRO'nun hayatına etki eden olumlu/olumsuz yönlerini anlatır mısın?

-->vSRO Files ve PvP server dünyasıyla tanışmam 2, 3 yıl gibi yakın bir süre. Olumlu yönlerinden bahsedecek olursam, ilk olarak edindiğim dostluklar ve bu ortamda tanıştığım değerli
insanları hayatıma kazandırması ve vSRO sayesinde edindiğim tecrübeler ile kendimi geliştirebilmiş olmak mutluluk verici.

? Bir idolün, hayat felsefesini örnek aldığın biri var mı ?

-->Örnek aldığım birisi yok, idolüm yeni şeyler öğrenmek ve başarılı olmak.

? Yapılmasından en çok rahatsız olduğun şey nedir ?

-->Boşa vakit harcanması ve vaktimin çalınmasından rahatsız olurum.

? Çevrenden seni farklı kılan, belirgin bir özelliğin var mı ?

-->Herkese enerji verdiğimi ve eğlendirdiğimi sık sık söylerler.

? En çok yapmak isteyip yapamadığın şey ?

-->10 Kilo vermek, basit gibi görünüyor ama çok zor :D

? Siteden en az 4 kişi seçip, bu kişiler hakkında kendi düşündüklerini yazar mısın?

-->

@Promaker = Yardım sever, çalışma ahlakını beğeniyorum.
@Destan = Başarılı bir insan, iyi bir dost.
@EfsaneSro = Paylaşım aşığı, ilgi delisi.
@SDClowen = sidi kloven harika bir insan, kendini her alanda geliştirmesi beni şaşırttı.

? GSRO(Global Silkroad Online) hakkında olumlu/olumsuz görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

-->GSRO'yu hep iyi hatırlamak isterim o yüzden bu soruyu cevapsız bırakıyorum :)

? vSRO Private Server sektörünün son durumu için neler söylemek istersin, sence bu illegal sektörün sonu gelecek mi?

-->Kısa vadede Silkroad Private Serverlerin sonu gelmeyecektir, Private Serverlerin kendi kitleleri çoktan oluştu ve bu kitleler başka bir Silkroad versiyonuna kolay kolay geçmeyecektir.

? Daha önce hiç illegal sunucu açmayı denedin mi? Açmış isen başarılı olabildin mi? Kaç hafta sürdü?

-->Evet, daha önce 6 ay 7 aylık serverlerim oldu.

? Silkroad Online' da yapmaktan en çok keyif aldığın şey nedir?

-->Kervan çekmek, ticaret yapmak.

? İlk kestiğin Unique'yi hatırlıyor musun?

-->Tiger Girl, yıl 2007-2008.

? Silkroad Online ile nasıl ve kaç yılında tanıştın?

-->2007 yılında internet kafede Silkroad oynayanları izleyerek bu oyunu tanıdım.

? Türk şirketi olan GameGami'nin, Güney Kore şirketi olan Joymax ile yaptığı anlaşma sonucu, lisansını aldığı TRSRO'nun seyri için neler söylemek istersin? Sence maksimum kaç sunucu daha açılacak?

-->Yorumsuz, umarım Silkroad kitlesi hak ettiği oyunu uzun süre oynayabilir.

? Son olarak bize söylemek istediğin bir şey var mı?

-->vsro.org'da bulunan herkese teşekkürlerimi sunuyorum, buranın her zaman var olmasını isterim keyifli bir forum.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Güzel bir röportaj olmuş, predatorZ'u de biraz daha tanımış olduk. :) Emeği geçenlere teşekkürler. :)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Cok guzel bir Roportaj olmus! Bu bolumun tekrar canlanmasi beni mutlu etti :) Insallah bu tarz roportajlar devam eder 🌷

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,051
Ödül Puanları
93

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Ahahaa @predatorZ mükemmel projeler taqsarlıyorsun ellerin dert görmesin kardeşim :)
Lakin Bedi Karaaliden hiç bahsetmemişsin üzdün bizi öylemi @EfsaneSro :)

şaka bi yana hakketen yapmış olduğun projeleri hayranlıkla takip ediyorum @predatorZ sen 1
@Promaker tuna 2 :)

Güzel yorumun için teşekkür ederim ama kimsenin hakkını yemeye gerek yok, açık konuşmak gerekirse projeleri yapmama olanak sağlayan 1 numaralı insan @Promaker, hem sql hem c# konusunda hiç bir bilgisini benden esirgemediği için ona ayrıca teşekkür etmem gerek :) Bazı şeyleri mümkün kıldığı için sarkolata'nında katkısı büyük, takıldığım her konuda yardım aldığım insanlardan birisi @sarkolata hiç bir zaman yardımını esirgemediği için ayrıca ona da teşekkürler.